Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "EMIN ARIZAJ"

Ali Demi | 40 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 24/04/2019
18.000 leke

FIER

pas lokalit Ilia, Qafe Koshovice, ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit te Fierit per qetesi dhe argetim | 80 M2 | 4.000.000 Leke

Shitet shtepi private, me hipoteke, 80 M2, 1 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, +20m² me legalizim. Shitet per arsye migrimi

Botuar më 24/04/2019
4.000.000 leke

KUZUM BABA VLORE

Kuzum Baba Vlore | 170 M2 | 75.000 Euro

Shitet nje shtepi me siperfaqe 170 m2 e vendosur ne nje truall prej 700 m2. Aktualisht nje kateshe me projekt te mbaruar per tre kate.Vendndodhja eshte ne Vlore ne majen e kodres se Kuzum Baba 300 metra ne krah te tempullit te bektashinjve me pamje piktoreske te gjirit te Vlores dhe rrethuar nga gjelberimi.Prona eshte me dokumentacion te rregullta. Cmimi 75.000 €.Per cdo info. 0684109062, 170 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 24/04/2019
75.000,00 euro

UNAZA E PLAZHIT DURRES

Unaza e Plazhit Durres | 110 M2 | 65.000 Euro

Ne Durres prane Unazes se Plazhit SHITET shtepi private e perbere nga nje bodrum,verande,2 dhoma gjumi,ambjent gatim ngrenie ndenje,2 tualete me dritare,oborr si dhe parkim per 3 makina. Sip e truallit eshte 300 m2, shtepia ka sip 110 m2. Zona ku ndodhet shtepia eshte e qete dhe mes ajrit te paster. Me Certifikate Pronesie.Cmimi 65.000 euro.Kontakt 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 110 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/04/2019
65.000,00 euro

FRESKU

Fresku TV 2000 | 95 M2 | 110.000 Euro

Ne Tirane ne zonen e Freskut prane TV 2000 SHITET shtepi private me siperfaqe 95 m2 dhe 400 m2 truall. Shtepia ka 3 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe nje tualet. Zona e qete, ajri i paster. Disponon Certifikate PronesieCmimi 110.000 euroPer cdo informacion kontaktoni ne:Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail, 95 M2, 4 ambjente, totali i kateve 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/04/2019
110.000,00 euro

TAGAN PETRELE

Petrele | 165 M2 | 165.000 Euro

Ne Tirane ne Petrele mes qetesise dhe ajrit te paster SHITET shtepi 2 kate dhe 1.300 m2 toke. Shtepia ka 2 kate me sip ndertimi 165 m2 dhe rrethohet nga 1.300 m2 toke. Kati i pare dhoma e ndenjes dhe e oxhakut, kuzhina, korridori dhe 1 tualet. Kati i dyte 3 dhoma gjumi, korridori dhe 1 tualet. Shtepia disponon Certifikate Pronesie. Cmimi 165.000 euro. Kontakt 0684109062, onlineprona@gmail, 165 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/04/2019
165.000,00 euro

DURRES

prane Muzeumit | 550 M2 | 660.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.ndertimi, 550 M2, oborr perpara, kati I dyqan, I pershtatshem per Bar Restoant Hotel, me hipoteke, e rrethuar me mure, parkim per 10 makina., 550 M2

Botuar më 24/04/2019
660.000,00 euro

DURRES

prane Muzeumit | 550 M2 | 660.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.ndertimi, 550 M2, oborr perpara, kati I dyqan, I pershtatshem per Bar Restoant Hotel, me hipoteke, e rrethuar me mure, parkim per 10 makina.

Botuar më 24/04/2019
660.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

perballe SAMSUNGUT, tek tregu Fshatar | 90 M2 | 2.000 Leke

Jepet me qera vile 3-kateshe, 90 M2, bosh, i pershtatshem qe cdo lloj aktiviteti

Botuar më 23/04/2019
2.000 leke/muaj

RRUGA ALI DEMI

perballe shkolles Kushtrimi i Lirise | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera shtepi private 2+1, 80 M2, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, kati i I-re jepet me qera

Botuar më 23/04/2019
25.000 leke/muaj