Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KM 2 AUTOSTRADA TIRANE DURRES, PERBALLE DELTA HOME, PRANE VODAFONIT, BUZE RRUGES KRYESORE DYTESORE,

me nje pozicionim shume te mire biznesi me avantazhe shume te medha per reklamim e biznesit, | 1.000 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe, sip.ndertimi:jepet me qera vile 2 kateshe, sip.ndertimi...

Botuar më 14/08/2018
1.500,00 euro/muaj

RRUGA MARUBI

Laprake | 160 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi private, 160 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Me certefikate pronesie

Botuar më 21/08/2018
120.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

pas vodafon | 120 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera kati 2 i nje vile, 120 M2, pjeserisht i mobiluar, me garazhd, dy kondicioner, pershtatet per banim ose per aktivitete

Botuar më 21/08/2018
50.000 leke

SHKOZE,

Rruga Kristaq Antoniu | 157 M2 | 60.000 Euro

Shitet shtepi private e pambaruar, 2 kateshe secili mjeri 144m² dhe kati i dyte, 157 M2, 1 banjo

Botuar më 21/08/2018
60.000,00 euro

RR. “VISHA 19”

LAPRAKE, PAS SPITALIT USHTARAK | 90 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 2+1, 90 M2, i mobiluar, kati I

Botuar më 21/08/2018
20.000 leke

LAPRAKE

PRAPA SPITALIT USHTARAK | 60 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 1+1, 60 M2, i mobiluar, kati II, preferohen studenta

Botuar më 21/08/2018
16.000 leke

RR. “MARUBI”

LAPRAKE | 120 M2 | 90.000 Euro

Shitet shtepi private 1-kateshe, 120 M2, 3+1, me oborr 60m², me hipoteke

Botuar më 21/08/2018
90.000,00 euro

KODER KAMEZ

KAMEZ | 250 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile 3-kateshe, 250 M2, 3 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, dyer dhe shkalle me vete, uje e drita 24h, uje linje dhe pus, garazh, oborr me sip.200m2, mundesi parkimi per 2 makina, shitet per arsye emigrimi jashte per tu bashkuar me femijet

Botuar më 21/08/2018
150.000,00 euro

MBRAPA AMBASADES GJERMANE,

Rr. "NAIM FRASHERI", | 140 M2 | 2.300 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, secili kat me sip, 140 M2, 3 banjo, verande, 2 ballkone ne çdo kat, me vendparkim per 5 makina, oborr para dhe mbrapa. I pershtatshem per banim ose per biznese te ndryshme si: fondacion, zyra, kopesht, call center, etj.

Botuar më 21/08/2018
2.300,00 euro

DURRES LAGJIA 17,

mbrapa ujesjellesit | 73 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi 2-kateshe, sip. kati, 73 M2, 3+1, me oborr, e rrethuar, ndertim i ri, kushte bashkohore, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 20/08/2018
120.000,00 euro

LINZE,

ne qender | 100 M2 | 58.000 Euro

Shitet shtepi private + toke 970m²,, 100 M2, 8 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e mire, çertifikate pronesie. Peme te ndryshme frutore. Uje dhe drita 24h, ose kembehet me ap. ne Tirane te Re,

Botuar më 20/08/2018
58.000,00 euro