Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

JEPET ME QERA DITORE PER TURISTA!

Ibe, prane Kame Resort | 65 M2 | 20 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 65 M2, dy kate jane banim dhe kati I gjy...

Botuar më 15/11/2018
20,00 euro/ditë

500M NGA BASHKIA KAMEZ,

tek rethrrotullimi | 500 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.totale, 500 M2, me sistem ngrohje me gaz dhe kaldaj, me pa...

Botuar më 12/11/2018
180.000,00 euro

RR. VACE ZELA

mbrapa qendres Globe | 130 M2 | 300 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, cdo kat, 130 M2, e mobiluar sipas deshires, jepet edhe cdo kat me vete, e pershtatshme edhe per zyra. garazh. Çdo kat

Botuar më 19/11/2018
300,00 euro

RR. VACE ZELA

mbrapa qendres Globe | 130 M2 | 360.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, cdo kat, 130 M2, me dokumenta te rregullta, 120m² garazh

Botuar më 19/11/2018
360.000,00 euro

PRANE LIQENIT ARTIFICIAL

ne krehe te spitalit veterinar | 1.000 M2 | 400.000 Euro

Shitet vile, me truall, 1.000 M2, 300m² sicili kat, 2 kate, kati 1 - kuzhinen, dhome gjumi(cift), kati 2- 2 dhoma gjumi dhe verande, pishine. Mundesi qeraje per afat te gjate

Botuar më 19/11/2018
400.000,00 euro

BABRRU

prane Xhamise | 365 M2 | 30.000 Euro

Shitet shtepi private+ toke, 365 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, me dokumenta

Botuar më 19/11/2018
30.000,00 euro

RR. DUM ALLA

tek Xhamlliku | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile, 100 M2, 3 ambjente, 1 banjo, gjendja: e mire, 70m² ndertim dhe 30m² oborr, 3-kate. Me tapi,

Botuar më 19/11/2018
100.000,00 euro

VLORE

RADHIM | 60 M2 | 90.000 Euro

Shitet 300 m² toke dhe shtepi, 60 M2, vendparkim, oborr, i mobiluar, me dokumenta, garazh per 2-3 makina, me pamje nga deti

Botuar më 19/11/2018
90.000,00 euro

KORCE, RRUGA LLAZI PULLUQI, NR 1

Ne qender te qytetit. Cezma e AMZOS | 530 M2 | 32.000.000 Leke

Shitet Vile me sip. trualli 225 m². Sip ndertimi, 530 M2, 12 ambjente, totali i kateve 4, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 ballkone, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, e rivleresuar

Botuar më 19/11/2018
32.000.000 leke

NE FUND TE RRUGES "DON BOSKO",

tek shinat e trenit, | 140 M2 | 150.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, 140 M2, 2 banjo, e rregulluar, me parkim personal

Botuar më 19/11/2018
150.000,00 euro

OKAZION! RRUGA "MIHAL GRAMENO"

tek zona e vilave | 900 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera komplet vila 4 kateshe. Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me sip. banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande. 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje. Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike, 3 banjo., 900 M2, 8 ambjente, 3 banjo, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: e rikonstruktuar, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim, gjenerator silencioz. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar nga shtetas te huaj.

Botuar më 19/11/2018
1.300,00 euro/muaj

SHKOZET

buze utostrades, ku fillon korridori 8 | 500 M2 | 160.000 Euro

Shitet 2 dyqane, kati I dy dyqane, kati II bar kafe+shtepi private, sip.toke totale, 500 M2

Botuar më 19/11/2018
160.000,00 euro