Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "TRE VELLEZERIT KONTI"

(Rr. Elbasanit), | 1.000 M2 | 60.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Vila
Rr. "Tre Vellezerit Konti", (Rr. Elbasanit),, 1.000 M2, 60.000 leke
Përshkrim

Jepet me qera vile 2 kateshe, sip.totale, 1.000 M2, e mbjelle me peme frutore, kati I dhe i II, 2+1+banjo+ballkon, bodrumi me 4 ambente te pershtatshme per cdo loj biznesi. Te interesuarit te kontaktojne ne viber ose whatsapp

60.000 leke

Botuar më 04/11/2019

Telefon
)