Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

INSTITUT

pas bar cilesise | 200 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1 me hipotek, 200 M2, + dyqan 40 m²

Botuar me 17/10/2018
678,30 euro

KOMBINAT

200m mbi Komisariatin e Policise nr 6 | 70 M2 | 60.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, 70 M2, gjendja: per t'u rikonstruktuar, +420m² truall. Me certifikate pronesi

Botuar me 17/10/2018
60.000,00 euro

PAS KONVIKTEVE TE INXHINIERISE SE NDERTIMIT

fillim rruge | 80 M2 | 6.500 Leke

Kerkohet 1 djale per ndarje qeraje, 80 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, oborr, i mobiluar, aktualisht jeton nje djale

Botuar me 17/10/2018
6.500 leke/person

KASHAR 2

tek liqeni | 60 M2 | 80.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, 60 M2, me sip toke 700m². Me certifikate pronesie. Shitet ose kembehet me ap ne Tirane

Botuar me 17/10/2018
80.000,00 euro

RR. “HOXHA TAHSIM”,

ne zone te mire, | 70 M2 | 180.000 Euro

Shitet shtepi 2-kateshe, sip. ndertimi, 70 M2, sip. trualli 190m², me hipoteke.

Botuar me 17/10/2018
180.000,00 euro

KAVAJE RRUGA EGNATIA L.NR;2 SALLBEG

perballe stadiumit besa Kavaje | 240 M2 | 240.000 Euro

Shitet vile me kushte bashkekohore me arkitekture klasike pozicionohet buze rruge e pershtatshme dhe per biznese te ndryshme nga vete pozicioni qe ka dhe struktura e ndertimit, 240 M2, 6 ambjente, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, vila disponon dokumenta te rregullta dhe magazine (dyqan)120meter katror ne kate te pare

Botuar me 17/10/2018
240.000,00 euro

KAMEZ, RRUGA E DYTE MBAS STACIONIT TE AUTOBUSIT,

ne qender, | 150 M2 | 40.000 Euro

Shitet shtepi private 71m² + truall, 150 M2, i mobiluar, rrethuar me avlli, dokumenta te rregullta, e legalizuar

Botuar me 17/10/2018
40.000,00 euro

RRUGA E KOKONOZEVE

ne rrugice | 150 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile 1-kateshe, 150 M2, 7 ambjente, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me garazh 24m², 500m² toke. Me dokumenta te rregullta

Botuar me 17/10/2018
100.000,00 euro

KOMBINAT

Prush | 120 M2 | 160.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, iperfaqe banimi 509m² siperfaqe trualli 250m². Kati I magazine + parkim (115m²). Kati II banim 2+1, me shkalle te vecanta, 120 M2, kati III dhe IV dubleks, 140m² secili kat per banim. Ndertim i kohes me standarte. Trualli dhe objekti me hipoteke

Botuar me 17/10/2018
160.000,00 euro

"TRE VELLEZERIT KONDI",

tek Vilat Gjermane | 425 M2 | 300.000 Euro

Shitet shtepi private, me sip.trualli,, 425 M2, totali i kateve 3, i mobiluar, kati l , 106 m², kati i dyte 166m², kati trete 166m²

Botuar me 17/10/2018
300.000,00 euro