Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SAUK

lagjia e re, tek Xhamia | 460 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 460 M2, i mobiluar, 2 kate banim, 1 kat garazh + bodrum. Me hipoteke

Botuar më 22/05/2018
300.000,00 euro

RRUGA BOGDANEVE

tek Shkolla Avni Rustemi | 209 M2 | 165.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe e vjeter, e rregulluar dhe ka dy dhoma, guzhine, tualet, magazine vec dhe oborr, sip. me Hipoteke, 209 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 22/05/2018
165.000,00 euro

RRUGA FERIT XHAJKO

Brenda unaze, pa shku tek drejtoria e Ujsjellesit dhe Medreseja | 250 M2 | 199.000 Euro

Shitet Vile 3 Kateshe e Re viti 2004 me Hipoteke dhe truall 86 m2. Punime te jashtme dhe te brendshme shume cilesore, 250 M2, Shitet per arsye te ngutshme familiar. EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 22/05/2018
199.000,00 euro

DAJT, PRISKA 2 TEK RREZERVUARI, SHITET VILE 3 KATESHE + PAPAFINGO E VITIT 2017 ME HIPOTEKE

e bere me arkitekt me punime shum cilesore dhe parametra bashkohor, truall 1500 m2, e rrethuar me mur te larte 2.4 m dhe kangjella, me shkalle te jashtme | 725 M2 | 520.000 Euro

Dhe te brendshme, garazhd per 4 makina, oborr, magazine ( punishte ) 42 m2 vec, punime te brendshme te pa perfunduara te gjitha, do vihet ashensor, system ngrohje, pasqyra voltaike, parket, etj. Shitet per arsye familiar ashtu sic eshte 430.000 Euro, ndersa e perfunduar me te gjitha punimet e paisjet e brendshme, 725 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 22/05/2018
520.000,00 euro

NE RRUGEN "JORDAN MISJA"

pas hipotekes se Tiranes, prane Kolegjit Turk | 487 M2 | 210.000 Euro

Shitet vile dy kateshe, sip, 487 M2, dhe sip.ndertimi. 246m² (123m kati I dhe 123m kati II), nga nje tualet per cdo kat, me hipoteke.

Botuar më 22/05/2018
210.000,00 euro

RRUGA MARUBI

ngjitur me spitalinUshtarak | 120 M2 | 70.000 Euro

Shitet shtepi private, 120 M2, totali i kateve 1, gjendja: shume e mire, me hipoteke

Botuar më 22/05/2018
70.000,00 euro

JORDAN MISJA

50m larg bulevardit te ri. | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera nje hyrje ne nje vile 3 kateshe, kati 3te, 70 m2, me verande.Uje, drita, internet (free) 24 ore.Preferohen vetem cifte., 70 M2, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace

Botuar më 22/05/2018
20.000 leke

NE LUNDER,

NE KOMPLEKSIN “LONG HILLS” | 250 M2 | 450.000 Euro

Shitet vile cilesore me dy kate, 4 dhoma, gatim-ngrenie vec, ndenje vec, garderobe, 3 banja, 2 veranda, oborr 400 m2. Vend per parkim. Me hipoteke, 250 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/05/2018
450.000,00 euro

TEK PAJTONI CENTER

50 m larg nga "Pajtoni Center", prapa tregut ushqimor | 300 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera vile 3-kateshe, 300 M2, i mobiluar, 6 dhoma, kuzhine, 3 banjo, oborr 200m2, mundesi parkimi per 4 makina, preferohen te huaj ose shoqata

Botuar më 22/05/2018
1.200,00 euro

RR. “LORD BAJRON”,

Laprake, mbrapa spitalit Ushtarak, | 125 M2 | 115.000 Euro

Shitet shtepi private, 125 M2, 1 banjo, me 2 hyrje 1+1/secila, me themele te hedhura per kat te dyte, sip. totale 315m². Me hipoteke dhe rivleresim.

Botuar më 22/05/2018
115.000,00 euro