Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. SHABAN BARDHOSHI

Kombinat | 175 M2 | 250000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Rr. Shaban Bardhoshi, Kombinat, 175 M2, 250.000 euro
Përshkrim

Shitet shtepi private 1 kateshe, 175 M2, e organizuar ne 2 hyrje 2+1 dhe 3+1, se bashku me nje dyqan. Me hipoteke

250.000,00 euro

Botuar më 14/08/2019

Telefon