Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KM 2 AUTOSTRADA TIRANE DURRES, PERBALLE DELTA HOME, PRANE VODAFONIT, BUZE RRUGES KRYESORE DYTESORE,

me nje pozicionim shume te mire biznesi me avantazhe shume te medha per reklamim e biznesit, | 1.000 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe, sip.ndertimi:jepet me qera vile 2 kateshe, sip.ndertimi...

Botuar më 14/08/2018
1.500,00 euro/muaj

TIVAR

Shushan, 300m nga deti | 930 M2 | 800.000 Euro

Shiten 2 shtepi private njera me siperfaqe, 930 M2, dhe tjetra 85m² te ndertuara me gur te gdhendur + toke 2000m². 1.2km me makine, me pamje nga qyteti i Tivarit. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/08/2018
800.000,00 euro

KOMBINAT

ish Fabrika e Qelqit | 500 M2 | 175.000 Euro

Mundesi per qera ose shitje, 500 M2, 9 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 15/08/2018
175.000,00 euro

SHIJAK

Lagjia Popullore ( Pashabej ) | 500 M2 | 85.000 Euro

Shes Vilë dy katëshe në Shijak.170 m2 për çdo kat + Godinë 70 m2 me banjo e cila mund të përdoret për biznese të ndryshme, 500 M2, 3 banjo, Çdo kat ka tre dhoma, banjo, sonxhorno 7x4. dhe 2 ballkone. Parking për 6 makina.Vila ndodhet në lagjen më të mirë të Shijakut. Ujë dhe drita 24 orëMe dokumenta te rregullta

Botuar më 15/08/2018
85.000,00 euro

SELITE

te blloku i vilave selite | 100 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati i pare i nje vile 2-kateshe, 100 M2, 1 banjo, bosh, me hyrje me vete,

Botuar më 14/08/2018
15.000 leke/muaj

DURRES, LAGJIA 8,

rr. "Hajdar Demiri" shitet vile | 580 M2 | 90.000 Euro

580 M2, 2 banjo, htepi 2-kateshe, kati I garazhe, kati II per banim, me sip. toke 580m², sip. ndertimi 120m², me dokumenta te rregullta, tapi.

Botuar më 14/08/2018
90.000,00 euro

SAUK,

pas akademise se policise | 200 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile tre kateshe (kati III papafingo), sip.totale, 200 M2, secili kate 100m², pjeserisht e kompletuar. Me truall 500m²

Botuar më 14/08/2018
250.000,00 euro

DURRES

Mbi rrethrrotullimin ne plepa | 520 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, kati i 4 i kompletuar, 520 M2, totali i kateve 4, toke per rreth me sip 547m², e kompletuar, drita uje 24h, pus uji, objekti i legalizuar, me tapi te rregullt

Botuar më 14/08/2018
180.000,00 euro

RR. "ILIA SHYTI",

tek Kodra e Priftit | 650 M2 | 280.000 Euro

Shitet shtepi private, 650 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo

Botuar më 14/08/2018
280.000,00 euro

MISTO MAME

Rruga Sulo Resuli | 80 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne shtepi private, 80 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, e pershtatshme per 3-4 studente

Botuar më 14/08/2018
18.000 leke

NE FUND TE ISH FUSHES SE AVIACIONIT

PRAPA SHKOLLES “DHORA LEKA” | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 2+1, 30 M2, kati 1, i mobiluar, Preferohen vajza ose familje

Botuar më 14/08/2018
20.000 leke