Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

JEPET ME QERA DITORE PER TURISTA!

Ibe, prane Kame Resort | 65 M2 | 20 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 65 M2, dy kate jane banim dhe kati I gjy...

Botuar më 05/12/2018
20,00 euro/ditë

OKAZION! SHITET VILE ME HIPOTEKE!

Ne fund te rruges Don Bosko, | 375 M2 | 250.000 Euro

Sa kalon shinat e trenit, shitet vile 2 kateshe, sip. per secilin kat 165m², sip. totale, 375 M2, Punime cilesore, kati I totalisht i mobiluar. Me hipoteke.

Botuar më 12/12/2018
250.000,00 euro

RR. FREDERIK SHIROKA

blloku i Ambasadave | 700 M2 | 2.000.000 Euro

Shitet vile, 700 M2, totali i kateve 3, verande, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: e rikonstruktuar, me qera,5000 euro cmimi per qera dhe 2 milion euro cmimi per shitje!

Botuar më 11/12/2018
2.000.000,00 euro

TEK MEDRESEJA

ish rruga Formimi i Partise | 140 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera shtepi private 2 kateshe, 140 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 11/12/2018
35.000 leke

PRANE 21 DHJETORIT

jepet me qira | 130 M2 | 400 Euro

Vile, 130 M2, 170 m2 oborr.E pershtatshme per zyra dhe per banim.

Botuar më 11/12/2018
400,00 euro/muaj

RRUGA 4 DESHMORET

AFER SHKOLLES "PARTIZANI" | 570 M2 | 90.000 Euro

Shitet vile, 570 M2, 15 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, 6 hyrje 2+1 dhe 1+1 ,bosh kati I pare me 5 dyqane, me dokumenta te rregullta, 900000 Euro

Botuar më 11/12/2018
90.000,00 euro

DURRES, PLAZH,

stacioni i dyte (tek stacioni i trenit) zyrat e hekurudhes | 200 M2 | 280.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe, 4-soxhorno, sip. totale, 200 M2, 2 banjo, themele per 3 kate, kushte bashkohore, vend parkimi, e rrethuar me avlli, pamje nga deti, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 11/12/2018
280.000,00 euro

OKAZION! RRUGA "MIHAL GRAMENO"

tek zona e vilave | 900 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera komplet vila 4 kateshe. Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me sip. banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande. 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje. Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike, 3 banjo., 900 M2, 8 ambjente, 3 banjo, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: e rikonstruktuar, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim, gjenerator silencioz. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar nga shtetas te huaj.

Botuar më 11/12/2018
1.300,00 euro/muaj

LINZE

te zyra e komunes Dajt | 100 M2 | 57.000 Euro

Shitet shtepi private, me 970 m² toke, 100 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, mund te kembehet me ap ne zonen e Tiranes Re

Botuar më 11/12/2018
57.000,00 euro

OKAZION NE LEZHE! SHITET SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEKE!! NE TRESH TE LEZHES,

shitet | 6.000 M2 | 5.500.000 Leke

Shtepi private, sip. banimi 90m² + toke 1.000m² + toke fushe 5.000m², sip. totale, 6.000 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 11/12/2018
5.500.000 leke

RR. PAL HASI

lagjia nr 8, Tirane | 120 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe, 120 M2, 2 banjo, me 400m² oborr. E mobiluar

Botuar më 11/12/2018
1.000,00 euro