Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

XHAFZOTAJ DURRES

Xhafzotaj Durres | 120 M2 | 75.000 Euro

Në Durrës në Xhafzotaj SHITET shtëpi 1 kat me sip 120 m2 dhe sipërfaqe toke 800 ...

Botuar më 02/12/2021
75.000,00 euro

SHTEPI ME QERA KODRA E PRIFTIT,

jepet me qera kati I dhe II i nje vile 4-kateshe. | 157 M2 | 500 Euro

Hyrje te kompletuara. Kati I me sip. 120m², kati II me sip, 157 M2, plus 500m² oborr me gjelberim. Ndertim me punime teper bashkohore, infrastrukture te rregullt, uje dhe drita 24h. Jepet per te huaj. Jepen te dyja katet 1.000 Euro ose me vehte

Botuar më 05/12/2021
500,00 euro

VILE PER SHITJE PRANE REZIDENCAVE QEVERITARE NE DURRES (ID 4151053)

Durres, afer Rezidencave Qeveritare (Kavalishenca), | 400 M2 | 1.700.000 Euro

Shitet Vile 4 kate, me pamje nga deti, siperfaqe trualli 400 m² dhe ndertimi prej 1103 m², me dokumentacion te rregullt hipotetikor.Vila organizohet ne 3 kate banim dhe 1 nendhe e cila funksionon si parkim per nje kapacitet per 8 makina.Vila organizohet ne 3 kate banim dhe 1 nendhe e cila funksionon si parkim per nje kapacitet per 8 makina. Shitet 1.700.000 Euro., 400 M2, Property ID : 4151053 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
1.700.000,00 euro

SHTEPI PRIVATE 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN QEMAL STAFA NE TIRANE (ID 4141017)

Ne Rrugen Qemal Stafa ne Tirane | 117.6 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi private 2+1, me hipoteke, siperfaqja e truallit 117.6 m² dhe siperfaqja e ndertimit 71.6 m², shtepia eshte 1 kateshe, me oborr 50 m², e mobiluar. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, soxhorno, korridore, tualet me dritare. Me hipoteke.Cmimi 120000 euro., 117.6 M2, Property ID : 4141017 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
120.000,00 euro

KAT VILE ME QERA NE RRUGEN TODI SHKURTI PRANE KOMPLEKSIT GRAND, (ID 4251198)

Rr. Todi Shkurti, afer Kompleksit Grand | 140 M2 | 400 Euro

Jepet me qera kati i 2 i nje vile, i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, siperfaqe 140 m², hyrja eshte e organizuar ne 1 soxhorno se bashku me guzhinen, 1 dhome ndenje (e cila mund te kthehet ne dhome gjumi), 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verande me hapesire te bollshme e cila ka pozicionim nga lindja, hyrja ofron mundesi parkimi si dhe ka sistem kondicionimi.Jepet me qera 400 Euro, 140 M2, Property ID : 4251198 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
400,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN 4 DESHMORET NE TIRANE (ID 4121616)

Rr. 4 Deshmoret, afer Shkolles se Kuqe, | 102 M2 | 127.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 102 m² total (92.3 m² i brendshem) me Hipoteke, kati 2 me ashensor,i mobiluar, 2 tualete, ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat. Shitet 127000 Euro., 102 M2, Property ID : 4121616 www,dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
127.000,00 euro

VILE ME TRUALL NE SHITJE NE ZONEN E DON BOSCOS TIRANE (ID 4151059)

Ne zonen e Don Boscos Tirane | 341 M2 | 700.000 Euro

Shitet Vile me Truall, Siperfaqe Totale Truall : 794 m², Siperfaqe Viles 341 m², Siperfaqe Kati 1 : 117 m², Siperfaqe Kati 2 : 117 m², Siperfaqe Kati 3 : 107 m², Disponon 2 Certifikata te rregullta Hipotekore, Orientimi : Jug, Cmimi 700000 Euro., 341 M2, Property ID : 4151059 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
700.000,00 euro

VILE PER SHITJE NE RRUGEN JORDAN MISJA PRANE LAVAZHIT 313 NE TIRANE (ID 4151057)

Rr. Jordan Misja, afer Lavazhit 313 | 168 M2 | 445.000 Euro

Shitet vile, siperfaqe ndertimi 168 m², siperfaqe trualli 568 m² te pajisura me hipoteke, vila eshte e organizuar ne nje koridor shperndares te madh ndermjet dhomave, nje guzhine me vehte, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande me hapesire te konsiderueshme, trualli eshte e ndare ne nje oborr te perparme ku lejon hyrjen ne vile dhe akseson parkimin e 2-3 makinave, Shitet 445.000 Euro., 168 M2, Property ID : 4151057 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
445.000,00 euro

VILE ME QERA - KOMUNA PARISIT

Tirane | 352 M2 | 1.500 Euro

Jepet vile 3 kate .Kati pare organizohet nga nje sallon ndenje me sip te madhe ,ambient ngrenie.ambient gatimi dhe 1 tualet.kati i 2 organizohet nga 4 dhoma gjumi 3 tualete nje xhakuzi dhe 2 ballkone,kati i 3 ehste papafingo dhe organizohet nga salloni ndenjes .ambient gatimi dhe 2 dhoma gjumi tualet dhe verande e hapur .vila ka sip.trualli 230m2 dhe sip.ndertimi 352 m2.ka vend per 3-4 makina, 352 M2, 10 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 6 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 6 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 05/12/2021
1.500,00 euro/muaj

REZIDENCA SUNRISE

Afer Teg-ut | 420 M2 | 550.000 Euro

“Residenca Sunrise” ndodhet 100 m nga TEG.Vila eshte punuar me punime shumë cilësore, peisazh i bukur, oborre të gjelbëruara, izolim termik, oxhak, sistem ngrohje/ftohje cilësor dhe panel diellor. E mobiluar me dy kuzhina nje kuzhine e plote ne katin -1 dhe nje mini kuzhine ne katin perdhe, pajisje cilësore në ambientin e ndenjës dhe ambientet e gjumit. ne katin -1 ndodhet depo, vinoteka., 420 M2, 4 banjo, oborr, kopesht, i mobiluar, Vile ne shitje 3 kate + bodrum me siperfaqe ndertimi 340 m2 + 80 m2 verande + 220 m2 truall, me orientimin lindje-perëndim. Disponon Certifikate Pronesie.

Botuar më 05/12/2021
550.000,00 euro

SHITET SHTEPI PRIVATE NE ZONEN E KOMBINATIT PAS KOMISARIATIT TE POLICISE NR.6(ID 4141013)

Ne zonen e Kombinatit pas Komisariatit te Policise nr.6, | 300 M2 | 115.000 Euro

Shitet shtepi private, me siperfaqe totale 300 m² dhe siperfaqe ndertimi 99 m², shtepia organizohet ne 2 kate. Kati i pare organizohet ne soxhorno, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe verande.Kati i dyte organizohet ne ambient ndenje, 2 dhoma gjumi(njera e pajisur me tualet), koridor dhe verande. Cmimi 115.000 euro ( i diskutueshem), 300 M2, Property ID : 4141013 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
115.000,00 euro
)