Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. PROKOP MYZEQARI

afer rr. Fortuzi | 80 M2 | 35.000 Leke

Shtepi private 1+1 me 220m² oborr, e pershtatshme per zyre ose aktivitet privat, si dhe per te huaj, 80 M2, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, oborr, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 24/01/2019
35.000 leke/muaj

KAMEZ

zona e valiasit | 320 M2 | 85.000 Euro

Shitet shtepi private 3+1, 320 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, me hipoteke

Botuar më 24/01/2019
85.000,00 euro

LAGJA RE SAUK,

mbrapa dyqaneve te vjetra, | 800 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private 150m², me sip. toke, 800 M2, me çertikate pronesie hipoteke.

Botuar më 24/01/2019
100.000,00 euro

GJIRI I LALESIT

tek Kompleksi Lura | 136 M2 | 145.000 Euro

Shitet vile duplex, 136 M2, 5 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, salle ngrenie, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/01/2019
145.000,00 euro

LUSHNJE NE QENDER TE QYTETIT

30m larg rruges se Stanit,buze rruges, | 212 M2 | 72.000 Euro

Shitet shtepi dykateshe,, 212 M2, 8 ambjente, 2 banjo, gjendja: shume e mire, +400m² truall,mund te ndertohet edhe per biznes.

Botuar më 23/01/2019
72.000,00 euro

TEK KRYQEZIMI KAFJA E RREMES

rruga "Myslym Keta" | 360 M2 | 180.000 Euro

Kati i pare eshte perdorur si biznes (Bar Restorant), 2 katet e tjera jane perdorur per banim, ndertim i ri dhe e pajisur me te gjithe dokumetacionin ligjor, 360 M2, 10 ambjente, totali i kateve 3, 6 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, bodrum, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2019
180.000,00 euro

RR. ENRIKO TELINI

ne kombinat | 250 M2 | 11.000.000 Leke

Shitet Vile 3 kateshe, 250 M2, oborr, bosh, me hipoteke. Aktualisht jane 2 kate me qera

Botuar më 23/01/2019
11.000.000 leke

RR. LIMAN KABA, TEK DIGA E LIQENIT

NR 28 perball kompleksit Olimpik | 300 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe me bodrum,, 300 M2, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, e gjelberuar

Botuar më 23/01/2019
1.800,00 euro

OKAZION!! PEZE HELMES,

me pamje nga fshati Mnik, 3min nga rruga kryesore, | 1.950 M2 | 9.500.000 Leke

Shitet shtepi private me sip. ndertimi 150m², sip. totale trualli, 1.950 M2, me hipoteke. Infrastrukture e rregullt, rruge e shtruar.

Botuar më 23/01/2019
9.500.000 leke

RR. KAVAJES

afer Kishes , 100 metra nga rruga kryesore | 300 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera Vile 3 kateshe, e pershtatshme per HOSTEL ose per Zyra, 8 dhoma, 2 ballkone te medha, 300 M2, Real Estate EUROPA /www.realestate-europa.al

Botuar më 22/01/2019
2.000,00 euro