Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. IDRIZ DOLLAKU

afer burgut te grave | 295 M2 | 240000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Rr. Idriz Dollaku, afer burgut te grave, 295 M2, 240.000 euro i diskutueshem
2 banjo
Oborr
Përshkrim

Shitet vile 2-kateshe +papafingo me cati me certifikat pronesie, 295 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, oborr, secili kate 2 dhoma gjumi, kuzhine+dhome ndenje, verande+banjo,me oborr te shtruar dhe te rregulluar me peme dhe vend parkimi per 4-5 makina, sip. total trualli 395m².

240.000,00 euro

Botuar më 15/08/2019

Telefon