Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

JEPET ME QERA DITORE PER TURISTA!

Ibe, prane Kame Resort | 65 M2 | 20 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 65 M2, dy kate jane banim dhe kati I gjy...

Botuar më 05/12/2018
20,00 euro/ditë

500M NGA BASHKIA KAMEZ,

tek rethrrotullimi | 500 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.totale, 500 M2, me sistem ngrohje me gaz dhe kaldaj, me pa...

Botuar më 02/12/2018
180.000,00 euro

RR. KAVAJES

tek ish Parku autobuzave, tek Qendra Globe | 120 M2 | 480.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip e katit, 120 M2, i mobiluar, +300m² oborr. Me oxhak. Ne proces legalizimi

Botuar më 10/12/2018
480.000,00 euro

KAVAJE

qender, prane ish-maternitetit | 300 M2 | 130.000 Euro

Shitet vila, 300 M2, 10 ambjente, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/12/2018
130.000,00 euro

RRUGA SHETITORJA E PALMAVE, LUSHNJE

Lagja Clirimi | 120 M2 | 45.000 Euro

Shitet vila 2+1, 120 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, bodrum, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 10/12/2018
45.000,00 euro

PAS KONVIKTEVE TE INXHINIERISE SE NDERTIMIT

fillim rruge | 80 M2 | 6.500 Leke

Kerkohet 1 djale per ndarje qeraje, 80 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, oborr, i mobiluar, aktualisht jeton nje djale

Botuar më 10/12/2018
6.500 leke/person

RR. ‘BESA” (RR. “PAL HASI”),

mbas frigoriferit, | 470 M2 | 350.000 Euro

Shitet vile 3-kateshe, sip. banimi, 470 M2, sip. trualli 424m², kati III i pa rregulluar. Me hipoteke.

Botuar më 10/12/2018
350.000,00 euro

VOSKOPOJE

brenda ne fshat | 240 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile 2kateshe, 240 M2, oborr, 1000m²

Botuar më 10/12/2018
200.000,00 euro

RR . DIBRES

Nenkateshet | 280 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera vile me 10 ambjente, afer nenkatesheve, oborr per 1 makine,, 280 M2, 10 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, tarrace, verande, vendparkim, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 10/12/2018
1.800,00 euro/muaj

500M NGA BASHKIA KAMEZ

tek rethrrotullimi | 500 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.totale, 500 M2, me sistem ngrohje me gaz dhe kaldaj, me panel diellor, mundesi banimi per dy familje, e kompletuar, me grila dhe dritare dopio xham, me hipoteke te rregullt.

Botuar më 10/12/2018
180.000,00 euro

KRYEGJYSHATA E BEKTASHINJVE

ALI DEMI (RRUGA GJEPA) | 405 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, 1 kat bodrum, dy banim 300 m toke dhe ndertim, 405 M2, vendparkim, oborr, e hipotekuar dhe e legalizuar

Botuar më 10/12/2018
250.000,00 euro

KORCE, RRUGA LLAZI PULLUQI, NR 1

Ne qender te qytetit. Cezma e AMZOS | 530 M2 | 33.000.000 Leke

Shitet Vile me sip. trualli 225 m². Sip ndertimi, 530 M2, 12 ambjente, totali i kateve 4, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 ballkone, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, e rivleresuar

Botuar më 08/12/2018
33.000.000 leke