Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PORTA E GJELBËR ËSHTË E POZICIONUAR TE PALLATI I BRIGADAVE, NJË PIKË STRATEGJIKE NË JUG -LINDJE TË QYTETIT. REZIDENCA NGRIHET PRANË AKSIT TIRANË -ELBASAN

dhe ka akses të menjëhershëm nga Unaza e Madhe e cila e lidh dhe me autostradën Tiranë - Durrës brenda 4-5 minutash | 100 M2 | 520.000 Euro

"Porta e Gjelbër" është një rezidencë banimi tërësisht private e cil...

Botuar më 22/02/2020
520.000,00 euro

RR. "ISLAM ALLA",

afer ambulances se lagjes 5, | 415 M2 | 456.500 Euro

Shitet vile 4 kateshe, sip., 415 M2, oborr 67m², kati I me dokumenta.

Botuar më 28/02/2020
456.500,00 euro

LINZE

te zyra e komunes Dajt | 100 M2 | 55.000 Euro

Shitet shtepi private, me 970 m² toke, 100 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, mund te kembehet me ap ne zonen e Tiranes Re

Botuar më 28/02/2020
55.000,00 euro

NE VENDIN ME TE MIRE TE ZONES SE FRESKUT

100 m ne hyrje te rruges te teleferikut | 1.000 M2 | 230.000 Euro

Super okazion!!!Shitet ndertese 4 kateshe-me 8 apartamente.Siperfaqja e cdo apartamenti 125 m2.Nder te cilet 7 apartamente te paperfunduar dhe i teti ne kat te dyte i perfunduar.Objekt i rrethuar me porte buze rruges kryesore.,me oborr 250 m2.Me hipoteke . Ulje e menjehershme nga 270-230 mije Pronari jeton jashte shtetit. E trajton vetem Agjensia RE-AL,, 1.000 M2, totali i kateve 4

Botuar më 28/02/2020
230.000,00 euro

TEK VILAT AMERIKANE

tek Sofra e Ariut | 540 M2 | 810.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, 540 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke. Aktualisht funksionon si Kopesht Privat

Botuar më 28/02/2020
810.000,00 euro

PRANE SELISE SE BEKTASHINJVE,

BUZE RRUGE KRYESORE | 500 M2 | 270.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe + 1 kat garazhd , me sip. toke, 500 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, sip. ndertimi 600m²

Botuar më 28/02/2020
270.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

prane shkolles "Faik Konica" | 90 M2 | 350.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip. per secilin kat, 90 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, Aktualisht me qera 900 Euro. me hipoteke

Botuar më 28/02/2020
350.000,00 euro

RRUGA NAIM FRASHERI

TEK AMBASADA GREKE | 150 M2 | 450.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, 150 M2, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, punime cilesore, me hipoteke

Botuar më 28/02/2020
450.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

PERBALLE BLLOKUT TE AMBASADAVE | 110 M2 | 900 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, secili kat me sip., 110 M2, bosh, gjendja: shume e mire, 4 dhoma per secilin kat, me oborr, me punime te reja

Botuar më 28/02/2020
900,00 euro

SELITE E VOGEL,

PRANE TREGUT USHQIMOR | 200 M2 | 90.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe e rrethuar me mur, me hipoteke, 200 M2, kati I, dhome, kuzhine, sallon, banjo, ballkon, kati II 2 dhoma, sallon, 2 ballkone, garazh per 3 makina mbi te cilen mund te ngrihet ndertese, sip.totale me gjithe truall

Botuar më 28/02/2020
90.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

tek Medreseja | 130 M2 | 76.000 Euro

Shitet shtepi 2 Kateshe, 130 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 28/02/2020
76.000,00 euro
)