Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "ALI PASH TEPELENA"

prane rruges | 100 M2 | 60.000 Leke
Përshkrim

Jepet me qera vile 2 kateshe, cdo kat ndarje ne 2+1, secili kat, 100 M2, i mobiluar, uje dhe drita 24h. Per banim dhe zyra

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Vila
Rr. "Ali Pash Tepelena", prane rruges, 100 M2, 60.000 leke i diskutueshem
I mobiluar
60.000 leke

Botuar më 12/06/2018

Telefon