Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “IRFAN TOMINI”

nr.52, Blloku I vilave Selite, | 500 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera vile tre katgeshe, 12 dhoma, e mobiluar teresisht, me parkim per 4 auto...

Botuar më 15/07/2018
1.300,00 euro

DURRES, PLAZH

mbrapa postes, prane shkolles "Bajram Curri", para shinave | 400 M2 | 270.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe, me sip. kati 165m², sip. totale, 400 M2, 2 banjo, ndertim i ri, dokumenta te rregullta, e pershtatshme edhe per ndertim

Botuar më 23/07/2018
270.000,00 euro

KOMBINAT

ish Fabrika e Qelqit | 500 M2 | 165.000 Euro

Mundesi per qera, 500 M2, 9 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/07/2018
165.000,00 euro

RRUGA "VELLAZERIMI", LAGJJA 17, DURRES.

Afer kafe "Oroshi", prane autostrades se re Durres-Tirane. | 377 M2 | 175.000 Euro

Shitet vile ne ndertim ne Durres. Vila eshte 2-kateshe me 4 dhoma pjeserisht te mobiluara, 4 dhoma pjeserisht te ndertuara, 1 sallon i madh, 2 banjo, 1 bodrum e 1 garazhd per makine. 377m2 truall, 180m2 shtepi e 40m2 garazhd. Ndodhet afer qendres se qytetit dhe afer plazhit. Nuk eshte shume larg tregut te perditshem ushqimor dhe industrial. Ka afer edhe 5 shkolla publike e private., 377 M2, 12 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, bodrum, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Ndonje qe ka mundesi financiare ta bleje kete prone, te mbaroje ndertimin(i cili nuk eshte i kushtueshem pasi pjesa me e madhe ka perfunduar)dhe mund ta shese me 2fishin e cmimit.

Botuar më 23/07/2018
175.000,00 euro

LINZE,

ne qender | 100 M2 | 58.000 Euro

Shitet shtepi private + toke 970m²,, 100 M2, 8 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e mire, çertifikate pronesie. Peme te ndryshme frutore. Uje dhe drita 24h, ose kembehet me ap. ne Tirane te Re,

Botuar më 23/07/2018
58.000,00 euro

NIKEL, FUSHE-KRUJE

1.8KM NGA RRUGA NACIONALE | 2.000 M2 | 95.000 Euro

Shitet Vile 2 katshe, 2.000 M2, bosh, gjendja: e re, me vreshte, e rrethuar me mure. Me garazh dhe magazine 100m2. Me hipoteke. Shume e pershtatshme per dy familje, pasi kane shkalle me vete. Kembehet dhe apartament

Botuar më 23/07/2018
95.000,00 euro

TEK KODRA E PRIFTIT

PRANE SHKOLLES MREKULLIA | 330 M2 | 150.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe. sip. ndertimi 320m2 dhe truall 330m2..kati 3 ne proces legalizimi, 2 katet e tjera me hipoteke. Mundesi kembimi me apartament dhome e guzhine + pjesa tjeter cash., 330 M2, bosh, gjendja: shume e mire, E pershtatshme per dy familje. Shitet per aresye emigrimi. Vetem deri fund korrikut.

Botuar më 23/07/2018
150.000,00 euro

RR. SELAUDIN ZORBA,

mbrapa spitalit Amerikan 2 | 65 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile, 65 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, moderne, me televizor plazma, mikroval, sob

Botuar më 23/07/2018
28.000 leke

MBRAPA PALLATIT ME SHIGJETA

mbrapa | 75 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 75 M2, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, uji drita 24 ore

Botuar më 23/07/2018
19.000 leke/muaj

PERBALLE VORES

ne rruge dytesore | 2.270 M2 | 150.000 Euro

Shitet shtepi private, 2.270 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, gjendja: e mire, Me hipotek.Toke e trasheguar

Botuar më 23/07/2018
150.000,00 euro

ISH PARKU I AUTOBUZAVE

200 M AFER KOMPLEKSIT TE RI | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, verande, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 23/07/2018
18.000 leke