Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! SHITET PER ARSYE EMIGRIMI SHTEPI PRIVATE+DYQAN! RR. "SIRI KODRA",

peballe me pallati Kontakti, 30m larg unazes se vogel, | 50 M2 | 47.000 Euro

Shitet shtepi private 1+1+dyqan, 50 M2, dyqani eshte i kompletuar. Me hipoteke, çer...

Botuar më 17/02/2019
47.000,00 euro

BUBQ

5km ne veri - perendim te airoportit Nene Tereza | 260 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 260 M2, 10 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, e rrethuar, me pus me uje te bollshem per vaditje, buze rruge. Siperfaqe toke 3000m² e mbjelle me ullinj e peme te ndryshme. Me hipoteke

Botuar më 21/02/2019
150.000,00 euro

RR MAHMUT XHELILI

ndermjet hipotekes dhe vizion + | 250 M2 | 135.000 Euro

Shitet vile dy kateshe, 250 M2, 14 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire, siperfaqe trualli 173m². Shitet per arsye familijare

Botuar më 21/02/2019
135.000,00 euro

RR. GJERGJ BUBANI

ish stacioni i fundit i Tiranes se Re, Blloku i Vilave Selite | 390 M2 | 700.000 Euro

Shitet shtepia private 3 kateshe, sip banimi, 390 M2, +400m² toke. Me hipoteke

Botuar më 21/02/2019
700.000,00 euro

PEZE E VOGEL

BUJTINA E KUQE | 600 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile dy kateshe, 600 M2, 3 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, me dokumenta

Botuar më 20/02/2019
100.000,00 euro

PRANE QENDRES TEG,

kompleksi I vilave Colombo 2 | 400 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera vile me sip. 3 kateshe, 400 M2, Ndertim I ri, e kompletuar dhe e mobiluar ne menyre moderne, e pajisur me sisteme ngrohje ftohje + oxhak. Vila ka edhe bahce me peme frutore + 2 vende parkimi. Preferohen te huaj

Botuar më 20/02/2019
2.000,00 euro/muaj

RR. MYSLYM KETA

ish Posta, Tufine | 120 M2 | 130.000 Euro

Shitet shtepi private 1 Kateshe, 2+1, 120 M2, i mobiluar, me 1000 m² toke, ne proces legalizimi. Me oborr te rrethuar. Uje dhe drita 24h. Me rruge te asfaltuar

Botuar më 20/02/2019
130.000,00 euro

VAQARR,

prane burgut, | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 19/02/2019
8.000.000 leke

PERBALLE IXHINIERISE NDERTIMIT

prane Mozaikut | 390 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, (130 m² per kat), oborr rreth 200m², bosh, ne katin e I ndodhet salloni i madh, kuzhina, dhome gjumi, tualet, ne katin e II ndodhen 2 dhoma gjumi, salloni, kuzhina me vehte, tualet, ballkon, ne katin e III ndodhet sallon i madh por qe mund te ndahet ne dhoma, dhome gjumi, tualet, ballkon, cdo ambient i pajisur me kondicioner, vila eshte ne gjendje shume te mire, 390 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 19/02/2019
2.000,00 euro

RRUGA FERIT XHAJKO, BRENDA UNAZE, PA SHKU TEK DREJTORIA E UJSJELLESIT DHE MEDRESEJA

shitet Vile 3 Kateshe e Re viti 2004, me Hipoteke dhe truall 86 m2. Punime te jashtme dhe te brendshme shume cilesore, dritaret me grila dhe kangjella, punim | 250 M2 | 239.000 Euro

Ne katin perdhe ka nje dyqan me cepena, garazh me cepen per nje makin, kuzhine per gatim ngrenie dhe ndenje, kati pare banim ka 3 dhoma gjumi te medha dhe kati 2 ka 1 dhome gjumi dhe sallon pritje me oxhak funksional, ballkon, shkall te brendshme dhe e mbuluar me solet e tjegull, uje 24 ore me cistern e pomp personale, 250 M2, Shitet per arsye te ngutshme familiar. Real Estate EUROPA

Botuar më 19/02/2019
239.000,00 euro

INSTITUT,

pas bar Qetesise, | 200 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1 me hipotek, 200 M2, + dyqan 40 m²

Botuar më 19/02/2019
85.000,00 euro