Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

JEPET ME QERA DITORE PER TURISTA!

Ibe, prane Kame Resort | 65 M2 | 20 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 65 M2, dy kate jane banim dhe kati I gjy...

Botuar më 15/11/2018
20,00 euro/ditë

500M NGA BASHKIA KAMEZ,

tek rethrrotullimi | 500 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.totale, 500 M2, me sistem ngrohje me gaz dhe kaldaj, me pa...

Botuar më 12/11/2018
180.000,00 euro

LINZE,

ne qender | 100 M2 | 58.000 Euro

Shitet shtepi private + toke 970m²,, 100 M2, 8 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e mire, çertifikate pronesie. Peme te ndryshme frutore. Uje dhe drita 24h, ose kembehet me ap. ne Tirane te Re,

Botuar më 16/11/2018
58.000,00 euro

NE LUNDER

Ne nje kompleks modern rezidencial, | 200 M2 | 2.300 Euro

Vile me qira, 200 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, oborr 400 m2, Agjensia 'INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
2.300,00 euro/muaj

RRUGA 'BUDI'

Ambasada Suedeze | 200 M2 | 1.100 Euro

Vile me qira, 200 M2, totali i kateve 3, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, oborr 350 m2, Agjensia 'INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
1.100,00 euro/muaj

RRUGA E KOKONOZEVE

ne rrugice | 150 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile 1-kateshe, 150 M2, 7 ambjente, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me garazh 24m², 500m² toke. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/11/2018
100.000,00 euro

SELITE E VOGEL

prane Ambulances Selite | 110 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe + papafingo, 110 M2, kati II I kompletuar, I pershtatshem per banim ose biznes, uje 24h. I rrethuar me mur, garazh per makine.

Botuar më 16/11/2018
1.000,00 euro

KRYEGJYSHATA E BEKTASHINJVE

ALI DEMI (RRUGA GJEPA) | 405 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, 1 kat bodrum, dy banim 300 m toke dhe ndertim, 405 M2, vendparkim, oborr, e hipotekuar dhe e legalizuar

Botuar më 16/11/2018
250.000,00 euro

RRUGA KORCE

Voskopoje | 800 M2 | 32.000 Euro

Shitet vile, 800 M2, + 20000m² toke, me dokumenta te rregullta. (mundesi qera)

Botuar më 15/11/2018
32.000,00 euro

KSAMIL

NE QENDER | 402 M2 | 482.4 Euro

Shitet hotel tre katesh, Kati i pare ka restorantin dhe dy zyra.Kati i dyte dhe i trete perbehen nga kater suita dhe kater dhoma. Kati i katert perbehet nga hapesire e madhe per bar-restorant sipas deshires. Siperfaqja e truallit, 402 M2, Siperfaqja e ndertimit te cdo kati = 185 m2 x 3 kate + taraca e katit te katert.-Mundesi per 8 dhoma ne cdo kat dhe me strukture edhe per tre kate te tjere. Me dokumenta

Botuar më 15/11/2018
482,40 euro

BABRRU SHPAT,

shitet shtepi private | 124 M2 | 70.000 Euro

Nje kateshe 2+1, 124 M2, plus garazhd 24m², me hipoteke, mundesi kati shtese edhe per dy kate, 500m² toke pereth.

Botuar më 15/11/2018
70.000,00 euro

JEPET ME QERA DITORE PER TURISTA!

Ibe, prane Kame Resort | 65 M2 | 20 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 65 M2, dy kate jane banim dhe kati I gjysem bodrume, komplefuar totalisht, me 1300m² baxhe me peme frutore. I prshtatshem per te huaj ose turista.

Botuar më 15/11/2018
20,00 euro/ditë