Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE RRUGEN KRYESORE “SADIK PETRELA”

ne krahun e majte te rrugices “Kristo Dako”, e aksesueshme nga te dyja keto rruge | 325 M2 | 390.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, sip.banimi 119.3m sip.oborri 205.7m². Total sip., 3...

Botuar më 17/03/2019
390.000,00 euro

OFERTE SPECIALE ! RRUGA DHIMITER KAMARDA, NE ZONE TE QETE

NR 29, TIRANE | 375 M2 | 3.500 Euro

Jepet me qera ose shitet vile 4 kateshe me dokumenta te rregullta me oxhak, me ballkone kati 2,3,4 , pajisur me gjenerator, sistem alarmi, pompe uji, pus dhe mobilim ultra, me gjelberim, pishin per femije, 375 M2, verande, oborr, kopesht, Jepet per te huaj. Dy vendparkime brenda 1 kati , 6 banjo te inkorporuara ne cdo dhome gjumi, 3 prej tyre me hidromasazh

Botuar më 25/03/2019
3.500,00 euro

RR. KRISTAQ ANTONIU

tek Kodra e Priftit | 254 M2 | 210.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe, 254 M2, sip toke 250m², me hipoteke

Botuar më 25/03/2019
210.000,00 euro

PAS KONVIKTEVE TE INXHINIERISE SE NDERTIMIT

fillim rruge | 80 M2 | 6.000 Leke

Kerkohet 1 djale per ndarje qeraje, 80 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, oborr, i mobiluar, aktualisht jeton nje djale

Botuar më 25/03/2019
6.000 leke/person

VOSKOPOJE

brenda ne fshat | 240 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile 2kateshe, 240 M2, oborr, 1000m²

Botuar më 25/03/2019
200.000,00 euro

RR. "KAVAJES", NGJITUR ME MURIN E AMBASADËS GJERMANE,

në nje vend të siguruar me roje | 900 M2 | 1.000.000.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe me hipoteke: 6 ap. 3+1, oborr para dhe mbrapa 300m², sip. totale, 900 M2, E pershtatshme per ndertim hoteli, vile, etj. Dokumenta të rregullta trualli e ndërtimi me hipoteke te vjeter (pronë e trashëguar)

Botuar më 25/03/2019
1.000.000.000,00 euro

OKAZION! RRUGA "MIHAL GRAMENO"

tek zona e vilave | 900 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera komplet vila 4 kateshe. Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me sip. banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande. 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje. Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike, 3 banjo., 900 M2, 8 ambjente, 3 banjo, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: e rikonstruktuar, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim, gjenerator silencioz. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar nga shtetas te huaj.

Botuar më 25/03/2019
1.300,00 euro/muaj

DURRES

prane Muzeumit | 550 M2 | 660.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.ndertimi, 550 M2, oborr perpara, kati I dyqan, I pershtatshem per Bar Restoant Hotel, me hipoteke, e rrethuar me mure, parkim per 10 makina.

Botuar më 25/03/2019
660.000,00 euro

PRANE ISH PROFARMES

mbi xhamllikun | 294 M2 | 200.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, kati I 105m², kati II 112m, sip totale, 294 M2, me dokumenta te rfregullta.

Botuar më 25/03/2019
200.000,00 euro

DURRES

prane Muzeumit | 550 M2 | 660.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.ndertimi, 550 M2, oborr perpara, kati I dyqan, I pershtatshem per Bar Restoant Hotel, me hipoteke, e rrethuar me mure, parkim per 10 makina., 550 M2

Botuar më 25/03/2019
660.000,00 euro

RRUGA SABAUDIN GABRANI

300 M MBI KOLEGJIN TURGUT OZAL | 300 M2 | 700 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, siperfaqje, 300 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, preferohen te huaj. Me garazhd, oborr, ballkone, verande. Cmimi

Botuar më 25/03/2019
700,00 euro