Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHKOZE

uzina e Autotraktoreve | 272 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, me sip ndertimi, 272 M2, me hipoteke

Botuar më 12/12/2019
250.000,00 euro

NE VLORE

PRANE BASHKISE, | 420 M2 | 500 Euro

Jepet me qera vile ne gjendje shume te mire, sip.ndertimi 146m secili kate+30m garazhd, sip.totale, 420 M2, i mobiluar, Cmimi i qeras per te dy katet

Botuar më 12/12/2019
500,00 euro

OFERTE SPECIALE, NE VLORE

PRANE BASHKISE | 420 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.ndertimi 146m secili kate+30m garazhd, sip.totale, 420 M2, gjendja: shume e mire, me hipoteke te rregullt, i kompletuar. Cmimi

Botuar më 12/12/2019
150.000,00 euro

RR. XHAVIT GJATA

Pallati me Shigjeta, ( 10 m Pas Karburant " Veliaj") | 120 M2 | 450 Euro

Kati i 3-te i nje vile 4 kateshe, me shkalle dhe oborr me vete. Sallon ndenjie i madh, guzhine, 2 dhoma gjumi me ballkon secila, 2 banjo, nje ballkon i madh qe rrethon katin, nje papafingo ne katin e 4t dhe nje bodrum ne katin e pare. Mobilim i plote , i ri dhe bashkekohor. Parket. Kondicioner ne cdo dhome. Oborr i rrethuar, me hapsire parkimi per deri ne 4 makina. Bahce dhe lulishte, 120 M2, 6 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Uje dhe drita 24 ore. Sistem interneti i lidhur.

Botuar më 12/12/2019
450,00 euro/muaj

DOGANA

PRANE TELECOM | 120 M2 | 450 Euro

Jepet me qera,Vile 2-Kateshe, 120 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, I investuar ,Punime Fantastike ,Kubaturë të rregullt ,Mobilim bashkëkohor - Future Home

Botuar më 12/12/2019
450,00 euro/muaj

KODRA E PRIFTIT

Kodra e Priftit | 420 M2 | 850 Euro

3-kateshe, me hipoteke, siperfaqe trualli 680 m2, siperfaqe ndertimi 420 m2, 420 M2, totali i kateve 3, bosh, gjendja: e mire, garazh 22 m2, punime cilësore, kubaturë e rregullt, oborr

Botuar më 12/12/2019
850,00 euro/muaj

KAMEZ

Rr. Demokracia, buze rruges kryesore | 420 M2 | 80.000 Euro

Shitet ose jepet me qera, 420 M2, 1 ambjent, gjendja: e mire

Botuar më 12/12/2019
80.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT,

siper shkolles "MREKULLIA" | 112 M2 | 25.000 Leke

Ne nje zone shume te qete dhe me pamje nga qyteti dhe mali i Dajtit. jepet me qera 2+1+ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, kati 2 dhe 4, sip. per secilin kat, 112 M2, vendparkim, oborr, i mobiluar, hyrje e pabanuar me pare. Te interesuarit te kontaktojne ne viber ose whap ne numerin anglez 00447873252151 ose ne 0693144518

Botuar më 12/12/2019
25.000 leke

RR. ILIA DILO SHEPERI

Selite e vogel, 600m pa vajtur tek nenstacioni | 400 M2 | 175.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kate, orientim Lindje-Jug-Perendim, e mbjelle me rrush, limona, portokall dhe hurme. Drita dhe Uje 24h, uji me pus te rrjellshem. Siperfaqe trualli, 400 M2, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, mundesi zhvillimi per 4 kate.Me hipoteke.

Botuar më 11/12/2019
175.000,00 euro

MYSLYM KETA

Rr. "Xhafer Zeko" | 450 M2 | 300 Euro

Jepet me qera shtepi private me oborr, 450 M2, me parkim dhe e rrethuar, jepet kati I 1+1 ose magazin 25.000 leke si dhe kati II 2+1

Botuar më 11/12/2019
300,00 euro
)