Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. “HAXHI DALLIU", NR 65, TEK BLV. "ZOG I",

mbas Fakultetit e Shkencave | 251 M2 | 500000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Rr. “Haxhi Dalliu", nr 65, tek blv. "Zog I",, mbas Fakultetit e Shkencave, 251 M2, 500.000 euro
Përshkrim

Shitet vile 1 kateshe, sip. ndertimi 160m² + oborr 91m², sip. totale, 251 M2, e mobiluar dhe rikonstruktuar. Arredim modern. Domumenta te rregullta hipotekore, me çertifikate pronesie.

500.000,00 euro

Botuar më 16/01/2020

Telefon
)