Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SAUK I VJETER

Tirane | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera shtepi private e mobiluar totalisht me te gjitha kushtet, te gjitha elektroshtepiaket jane funskionale dhe cilesore, me hapsira te bollshme dhe orjentim i favorshme, ndricim natyral, me oborr , rrethuar komplet, 90 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 08/03/2021
500,00 euro/muaj

TREGU ELEKTRIK

prane kompleksit Grand | 76 M2 | 30.000 Leke

Tregu Elektrik, Rruga Mihal Grameno, prane Kompleksit Grand, jepet me qera Shtepi Private 1+1, e mobiluar shume mire, siperfaqe 76 m2. Hyrja organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, kondicioner ne cdo ambient, oborr, verande, mundesi vendparkimi.Jepet me qera 30000 Lek ne muaj., 76 M2, 1 banjo, vendparkim, oborr

Botuar më 08/03/2021
30.000 leke/muaj

BERZHITE

Kompleksi Green Garden | 400 M2 | 180.000 Euro

Berzhite, Kompleksi Green Garden, shitet Vile 2-kateshe totalisht e perfunduar, me siperfaqe trualli 400 m², dhe siperfaqe ndertimi 180 m² me Hipoteke. Vila ndodhet ne nje pozicion mjaft te mire panoramik, me drejtim Lindje dhe Juglindje, kopesht, vendparkimi, dhe mundesi ndertimi per pishina individuale.Kati perdhe organizohet nga ambient ndenje, gatimi dhe ngrenie te bollshme, dhome ekstra e, 400 M2, 2 banjo, bosh, e cila mund te perdoret si studio, dhome gjumi, tualet, dhe nje verande.Kati i pare organizohet nga 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Çmimi i shitjes 180000 Euro.

Botuar më 08/03/2021
180.000,00 euro

21 DHJETORI

prane Hotel Mondial | 240 M2 | 900 Euro

21-Dhjetori, prane Hotel Mondial, jepet me qera Duplex kati i 2 dhe i 3 ne nje Vile 3-kateshe, siperfaqe totale e 2 kateve eshte 240 m². Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi.Kati i 2 i Viles organizohet nga: Salloni i bollshem me oxhak funksinal, bibloteke, kuzhine me vehte sebashku me ambjentin e ngrenies, tualet, 3 kondicioner, si dhe 2 ballkone.Kati i 3 i Viles organizohet nga: 3 dhoma, 240 M2, 2 banjo, gjumi, 3 kondicioner, 2 ballkone, verande, tualet.Po ashtu Vila disponon oborr te gjelberuar, kopesht, vendparkimi.Jepet me qera 900 euro ne muaj, i diskutueshem.

Botuar më 08/03/2021
900,00 euro/muaj

RRUGA E ELBASANIT

mbrapa Ambasades Amerikane | 350 M2 | 450 Euro

Rruga Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, jepet me qera Vile 2-kateshe, e mobiluar dhe e arreduar totalisht me kushte bashkekohore, siperfaqe totale 350 m2. Vila mund te jepet me qera dhe cdo kat vecmas. Kati i pare, i tipologjise 3+1, siperfaqe 110 m2, me 3 dhoma gjumi, sallon ndenje dhe ambient gatimi sebashku me hapesira te bollshme, kondicioner, tualet, verande, dhe e shtruar e gjitha me, 350 M2, verande, vendparkim, depo, oborr, me parket. Jepet me qera 450 Euro ne muaj.Kati i 2, i tipologjise 4+1, siperfaqe 200 m2, me 4 dhoma gjumi, sallon ndenje dhe ambient gatimi, kondicioner,2 tualete, ballkon.700 euro

Botuar më 08/03/2021
450,00 euro/muaj

NE NDROQ

NE NDROQ | 160 M2 | 200.000 Euro

Ka nje siperfaqe prej 160m2 ndertim dhe 200m2 oborr. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Kati i dyte eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ka verande te bollshme., 160 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, verande, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/03/2021
200.000,00 euro

VILE ME 2 KATE DHE OBORR NE SHITJE PERBALLE SPITALIT AMERIKA 3, SELITE E VJETER NE TIRANE (ID 4151041)

Perballe spitalit Amerika 3, ne Selite te vjeter | 319 M2 | 190.000 Euro

Shitet vile me 2 kate me oborr, me hipoteke, siperfaqe trualli 282 m², siperfaqe totale ndertim 319 m², e mobiluar, kati perdhe eshte magazine aktualisht e leshuar me qera, kati i dyte eshte banesa e organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine me vete, koridor, tualet me dritare, ballkon, sistem ngrohje me gaz, kondicioner, nje dhome me parket., 319 M2, Property ID : 4151041 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
190.000,00 euro

SUPER OFERT! "SAN PIETRO" RESIDENCE, SHITET VILE KATERSHE!!!

Secila vilë ka dhomën e ndenjes të bollshme në katin përdhé dhe 2 dhoma gjumi me një verandë të bukur në katin e parë | 280 M2 | 240.000 Euro

Organizimi i vilave katërshe është optimizuar që të garantojë shijimin e plotë të hapësirave, privatësi dhe relaks të garantuar. Siperfaqe Ndertimi: 13m². Siperfaqe Trualli:, 280 M2, Akses i drejtpërdrejtë me plazhin. [email protected]

Botuar më 08/03/2021
240.000,00 euro

21 DHJETORI

prane Hotel Mondial | 240 M2 | 900 Euro

21-Dhjetori, prane Hotel Mondial, jepet me qera Duplex kati i 2 dhe i 3 ne nje Vile 3-kateshe, siperfaqe totale e 2 kateve eshte 240 m². Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi.Kati i 2 i Viles organizohet nga: Salloni i bollshem me oxhak funksinal, bibloteke, kuzhine me vehte sebashku me ambjentin e ngrenies, tualet, 3 kondicioner, si dhe 2 ballkone. Kati i 3 i Viles organizohet nga: 3 dhoma, 240 M2, verande, vendparkim, oborr, gjumi, 3 kondicioner, 2 ballkone, verande, tualet.Po ashtu Vila disponon oborr te gjelberuar, kopesht, vendparkimi.Jepet me qera 900 euro ne muaj, i diskutueshem.

Botuar më 08/03/2021
900,00 euro/muaj

VILE ME QERA NE NE DON BOSKO, PRANE KOMPLEKSIT VIZON NE TIRANE (ID 4251145)

Ne Don Bosko, prane Kompleksit Vizon | 130 M2 | 250 Euro

Jepet me qera Kat Vile 3+1, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 130 m², kati 1, tualet, verande, oborr me mundesi parkimi, orientim me diell., 130 M2, Property ID : 4251145 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
250,00 euro
)