Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

JEPET ME QERA DITORE PER TURISTA!

Ibe, prane Kame Resort | 65 M2 | 20 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 65 M2, dy kate jane banim dhe kati I gjy...

Botuar më 15/11/2018
20,00 euro/ditë

500M NGA BASHKIA KAMEZ,

tek rethrrotullimi | 500 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.totale, 500 M2, me sistem ngrohje me gaz dhe kaldaj, me pa...

Botuar më 12/11/2018
180.000,00 euro

RR. "NJAZI MEKA",

prane karburant Kastrati, shitet vile 2 kateshe + | 305.4 M2 | 185.000 Euro

Kati III papafingo, sip.ndertimi 248m², sip. trualli, 305.4 M2, me 6 dhoma gjithsej, 2 ballkone, e pershtatshme per dy familje, me hyrje te veçanta, peme perreth. Me hipoteke brenda planit rregullues. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 18/11/2018
185.000,00 euro

UNAZA E RE,

Astiri, | 110 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera kati 3 i nje vile, 110 M2, kati 3, bosh, vend parkimi per 2 makina. Me gjelberim. Me kuzhine te kompletuar, dush me gabin. Hyrje me vete, me shkall nga jashte

Botuar më 17/11/2018
17.000 leke

RRUGA “ VANGJEL NOTI”, LAPRAKE

Prane fabrikes Edil Centro | 200 M2 | 130.000 Euro

Shtepi private 2 kateshe, 200 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke, katet jane me shkalle me vete, te ndara

Botuar më 17/11/2018
130.000,00 euro

PRANE FAKULTETIT EKONOMIK,

tek Vilat Gjermane | 1.283 M2 | 6.000 Euro

Jepet me qera vile 4 kateshe, me siperfaqje ndertimi, 1.283 M2, parkim 400m², 2 garazhe, me hapesire te gjelberuar me lulishte. Kontaktoni ne numrat e meposhtem. Cmimi

Botuar më 17/11/2018
6.000,00 euro

RR. "KAVAJES", NGJITUR ME MURIN E AMBASADËS GJERMANE,

në vend të siguruar me roje, | 900 M2 | 850.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe me hipoteke: 6 ap. 3+1, oborr para dhe mbrapa 300m², sip. totale, 900 M2, E pershtatshme per ndertim hoteli, vile, etj. Dokumenta të rregullta trualli e ndërtimi me hipoteke te vjeter (pronë e trashëguar)

Botuar më 16/11/2018
850.000,00 euro

RR. DISHA

tek Kodra e Priftit | 110 M2 | 400.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe, 110 M2, me sip toke 1500m². Me hipoteke

Botuar më 16/11/2018
400.000,00 euro

RRUGA ZANA FLLOQI

nr.46 Kodra e Priftit | 223 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet vile dy kateshe, 223 M2, 3 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, me hipotek, e rivleresuar

Botuar më 16/11/2018
20.000.000 leke

NE HAMALLAJ,

GJIRI I LALZIT | 132 M2 | 175.000 Euro

Ne nje kompleks cilesore, Vile dy kate ne ndertim e siper, 2+1+1+2banjo+verande, toke 430 m2. Perfundon Dhjetor 2018, 132 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
175.000,00 euro

NE MJULL – BATHORE

5 min nga TEG, 15 min nga qendra e Tiranes | 503 M2 | 450.000 Euro

Vile ne karabina 3 Kateshe + Bodrumi me toke 670 m2 + 46 m2 sip. te perbashketa, 2 parkime ne bodrum, ambient ndenje, kuzhine + ngrenie vec, 4 dhoma gjumi, garderbobe, 4 banjo, ambiente zyre/studio, ambient pritje, dhome lojrash, ambient per fitness, dhome teknike, Lavanderi, oxhak, verande + ballk, 503 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
450.000,00 euro

NE LUNDER

NE KOMPLEKSIN “LONG HILLS” | 250 M2 | 480.000 Euro

Shitet vile cilesore me dy kate, 4 dhoma, gatim-ngrenie vec, ndenje vec, garderobe, 3 banja, 2 veranda, oborr 400 m2. Vend per parkim. Çmimi me gjithe mobilimin luksoz. Me hipoteke, 250 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
480.000,00 euro