Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE SELISE SE BEKTASHINJVE,

BUZE RRUGE KRYESORE | 500 M2 | 270.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe + 1 kat garazhd , me sip. toke, 500 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, sip. ndertimi 600m²

Botuar më 17/10/2019
270.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

prane shkolles "Faik Konica" | 90 M2 | 350.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip. per secilin kat, 90 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, Aktualisht me qera 900 Euro. me hipoteke

Botuar më 17/10/2019
350.000,00 euro

RRUGA NAIM FRASHERI

TEK AMBASADA GREKE | 150 M2 | 450.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, 150 M2, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, punime cilesore, me hipoteke

Botuar më 17/10/2019
450.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

PERBALLE BLLOKUT TE AMBASADAVE | 110 M2 | 900 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, secili kat me sip., 110 M2, bosh, gjendja: shume e mire, 4 dhoma per secilin kat, me oborr, me punime te reja

Botuar më 17/10/2019
900,00 euro

TEK TREGU CAM

Prane postes Qendrore | 300 M2 | 600.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe ( e pershtatshme dhe per hotel) me sip totale, 300 M2, kati I i pershtatshem per restorant, aktualisht 3 dyqane, me tualete, kati II kater dhoma me tuelete secila, kati III: dy salla me dy tualete

Botuar më 17/10/2019
600.000,00 euro

RR. "RIZA CEROVA",

ne rruge kryesore, | 160 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe+papafingo, kati I: magazine, kati II dhe III ap: 2+1, sip. totale, 160 M2, plus nje dhome nje kateshe, me oborr, dere me vehte, me hipoteke

Botuar më 17/10/2019
200.000,00 euro

AFER NEWS 24,

buze rruge | 155 M2 | 30.225.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, kati perdhe 124m dyqan me 3 qepena, kati I mbi dyqane, 155 M2, 2 banjo, ndertim cilesor, oborr i rrethuar mbjelle me peme, parkim per makine, me prespektive per tu ngrejtur dhe 2 kate. Kati I dyqan 120m² aktualisht te dhena me qera 400 E/muaj. Shitet

Botuar më 16/10/2019
30.225.000,00 euro

RR. JORDAN MISJA

tek rruga e burgut, sa kalon shinat | 110 M2 | 50.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 110 M2, ne proces legalizimi

Botuar më 16/10/2019
50.000,00 euro

UNAZA E RE,

Astiri, | 400 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile 3-kateshe, sip. ndertimi 336m², sip. totale toke, 400 M2, e rrethuar me mure, vend parkimi per 4 makina. Kati II dhe III kane shkalle nga jashte dhe nga brenda. Me bahce dhe peme frutore, me certifikate pronesie.

Botuar më 16/10/2019
250.000,00 euro

RR. IDRIZ DOLLAKU

afer burgut te grave | 295 M2 | 240.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe +papafingo me cati me certifikat pronesie, 295 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, oborr, secili kate 2 dhoma gjumi, kuzhine+dhome ndenje, verande+banjo,me oborr te shtruar dhe te rregulluar me peme dhe vend parkimi per 4-5 makina, sip. total trualli 395m².

Botuar më 16/10/2019
240.000,00 euro
)