Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VILA NE SHITJE - VILE ME CILESI TE LARTE NE MULLET/PETRELE.ZONE E QETE, 2 MINUTA LARG NGA TEGU, 10 MINUTA NGA QENDRA E QYTETIT.5 MIUTA NGA ROLLING HILLS,LONG HILLS,LUNDER

TIRANE | 430 M2 | 400.000 Euro

Ndertuar 3 vite me pare, me mure te larte.430m2 ndertese, 2 kate, plus sip 890m2 toke.Dy hyrje te ndryshme ne shtepi.6 parkimeKopesht i vogelHapesire e madhe para shtepise.Porte e madhe elektronike, toka e rretuar nga te gjitha anet me peme., 430 M2, totali i kateve 2, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Shtepia shitet bashke me mobiljet.Pjesa me e madhe e mobiljeve jane punime me dore cilesore.Me Hipotek dhe dokumentacion te rregullt

Botuar më 30/06/2022
400.000,00 euro

VILE NE SHITJE - MULLET

2 MIN LARG NGA TEG | 430 M2 | 400.000 Euro

Vile luksoze me cilesi te larte. Ndodhet ne zone te qete, 2 minuta larg nga Tegu, 10 minuta nga qendra e qytetit, 5 min nga Rolling Hills, Long Hills, Lunder, Mjulle Bathore, Farke , Sauk. Ndertuar 3 vite me pare, me mure te larte me 2 kate. Dy hyrje te ndryshme ne shtepi me 6 parkime, kopesht i vogel me hapesire te madhe para shtepise., 430 M2, totali i kateve 3, 3 ballkone, verande, bodrum, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Porte e madhe elektronike, toka e rretuar nga te gjitha anet me peme. Mbulim interneti me fiber optike me sistem elektrik tre fazor, sistem mbrojtje nga rrufet.

Botuar më 30/06/2022
400.000,00 euro

VILE NE SHITJE - PRANE SPITALIT SALUS

PRANE SPITALIT SALUS | 246 M2 | 300.000 Euro

PRANE SPITALIT SALUS , SHITET VILE 2 – KATVila ndodhet ne nje zone te qete, vetëm 5,5 km larg qendrës së tiranës, ka akses hyrje dhe dalje ne autostrade per te evituar trafikun e tiranes. Siperfaqja e truallit eshte 580m2 ndersa siperfaqja e ndertimit 246m2. Organizohet nga kati 1 me sip. 123m2 , ka nje korridor nga I cili behet shperndarja tek dhoma e gjumit , tualeti , salloni dhe guzhina. Me, 246 M2, i mobiluar

Botuar më 30/06/2022
300.000,00 euro

SHITET TOKE NE FARKE , PER NDERTIM

FARKE | 3.000 M2 | 300.000 Euro

Tokat ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te momentit , e pershtatshme per ndertim ., 3.000 M2

Botuar më 30/06/2022
300.000,00 euro

VILA NE SHITJE - NE QENDER TE TIRANES, RR KAVAJES, PRANE KISHES KATOLIKE

rr mujo ulqinaku | 240 M2 | 280.000 Euro

Vile 3 kateshe,2 katet dyqan dhe kati trete apartament,sip ndertimi 240m dhe sip trualli92m.ndertim i ri,me hipoteke te tre katet., 240 M2, totali i kateve 3, tarrace, vendparkim, depo, oborr, gjendja: e re

Botuar më 30/06/2022
280.000,00 euro

RR. KAVAJES

Pas Qendres Globe ne fund | 123 M2 | 750 Euro

Jepet me qira vile 2 kateshe, per banim ose biznes Rr. E Kavajes, pas qendres GlobeVila eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon ndenjeje, ambient gatimi, 2 tualete dhe ballkon ne secilin katKa siperfaqe ndertimi 123m² dhe 360m² oborr. Ofron mundesi parkimi per me teper se 2 makina.Totalisht e mobiluar, 123 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 30/06/2022
750,00 euro/muaj

VILA NE SHITJE - FARKE

SHITET VILE INDIVIDUALE PRANE REZIDENCES LONG HILL | 270 M2 | 500.000 Euro

Shitet Vile 2 kateshe Individuale ne Lunder,prane Long Hill Rezidence.Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe ne pozicion dominant me nje siperfaqe trualli 1600M2.Vila ka shume drite dhe merr diell qe nga lindja deri ne perendimin e Diellit me hapsira te lira ne te gjitha drejtimet.E ngrohte ne dimer, e fresket ne vere.Vila ka pus ne oborr qe sherben per furnizim si dhe furnizim me uje nga rrjeti, 270 M2, 4 ambjente, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 3 ballkone, i mobiluar, Ne oborrin dhe kopshtin e shtepise jane te mbjella te gjitha llojet e pemeve, te cilat jane te gjitha ne prodhim. Ullinj (10 rrenje) rrush, tre lloje varietesh, molle, dardhe etj

Botuar më 30/06/2022
500.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - SARANDE

CUK | 435 M2 | 140.000 Euro

Shitet vile private 3+1 me sip.trualli 435 m2 dhe sip.ndertimi 140 m2 ne Cuk te Sarandes afer detit.Organizohet ne:sallon ndenje dhe ambjent gatimi,3 dhoma gjumi,2 tualete,verande.sip, 435 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Botuar më 30/06/2022
140.000,00 euro

VILA NE SHITJE - BATHORE

SHITET SUPER VILE PRANE AKACIA HILLS | 220 M2 | 350.000 Euro

Shitet super vile 2-kateshe ne Mjull Bathore, Prane Akacia Hills, 220 M2, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone

Botuar më 30/06/2022
350.000,00 euro

VILA NE SHITJE - SHKOZE

RR.DALIP TOPI | 450 M2 | 200.000 Euro

Ne Shkoze ne Rrugen Dalip Topi, ne zonen e shtepive private, Shitet nje shtepi me tre kate.Shtepia ndodhet ne nje truall me siperfaqe 274 m2. Akses te drejteperdretjte me rrugen Pjeter Gjoka dhe per nje distance prej 100m del ne rrugen Dalip Topi.Organizohet ne 6 dhoma gjumi, 4 tualete, ballkone, sallon ngrenie dhe gatimi.Shtepia ka hyrje te vecante per secilin kat., 450 M2, 4 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, Ka siperfaqe ndertimi 450 m2. Prona shitet me nje cmim okazion prej 200 000 Euro.

Botuar më 30/06/2022
200.000,00 euro
)