Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

JEPET ME QERA DITORE PER TURISTA!

Ibe, prane Kame Resort | 65 M2 | 20 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 65 M2, dy kate jane banim dhe kati I gjy...

Botuar më 05/12/2018
20,00 euro/ditë

KODER KAMEZ

KAMEZ | 250 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile 3-kateshe, 250 M2, 3 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, dyer dhe shkalle me vete, uje e drita 24h, uje linje dhe pus, garazh, oborr me sip.200m2, mundesi parkimi per 2 makina, shitet per arsye emigrimi jashte per tu bashkuar me femijet

Botuar më 14/12/2018
150.000,00 euro

RR. “MARUBI”

LAPRAKE | 120 M2 | 90.000 Euro

Shitet shtepi private 1-kateshe, 120 M2, 3+1, me oborr 60m², me hipoteke

Botuar më 14/12/2018
90.000,00 euro

NE GJIRIN E LALZIT

ne bllokun e vilave te reja | 350 M2 | 500.000 Euro

Okazion!!!!!! Shiten dy vila 2 -kateshe me projekt modern.Secila me siperfaqe ndertimi 174 m2,shoqeruar me 470 m2 truall( i shfrytezueshem per pishina dhe aktivitete te tjera).Njera nga vilat ne rrjesht te pare dhe tjetra ne rrjesht te dyte.Me dokumentacion te rregullt.E trajton vetem Agjensia RE-Al ,me adrese ne Qender fare prane kafe "Flora", 350 M2, gjendja: e re - RE AL

Botuar më 14/12/2018
500.000,00 euro

MULLET

tek Karburant Mema | 132 M2 | 200.000 Euro

Shitet shtepi private, 132 M2, +1100m² toke. Me hipoteke

Botuar më 14/12/2018
200.000,00 euro

NE QENDER TE KAMZES

ne fillim te rruges Berisha | 260 M2 | 57.000 Euro

Shitet shtepi private nje kateshe, 130m² ndertim, 260 M2, Me mundesi edhe per dy kate te tjera. Dokumentacion i rregullt

Botuar më 14/12/2018
57.000,00 euro

BABRRU QENDER

100m mbrapa Komunes | 120 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private nje kate e gjysem, 3+1, siperfaqe ndertimi, 120 M2, plus 400m trruall me peme frutore, me hipoteke dhe rivleresim.

Botuar më 14/12/2018
100.000,00 euro

TEK "ALI DEMI",

RR. "DHIMITER KAMARDA", | 240 M2 | 85.000 Euro

Shitet shtepi e vjeter private 2+1, sip. banimi 90m², sip. totale, 240 M2, 1 banjo, dokumenta te rregullta hipotekore, me çertifikate pronesie. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 14/12/2018
85.000,00 euro

SHITET VILE ME HIPOTEKE! GOLEM, PERBRI VILES KAPITEN, MBRAPA HOTEL MIRAGE

shitet vile III kateshe | 90 M2 | 185.000 Euro

Kati I me verand hyrje me vehte, kati II dhe III me ballkon dhe hyrje me vehte, secili kat, 90 M2, me oborr, vend parkimi i per makina (i mbuluar) , çertifikate pronesie toke dhe ndertimi, me rivleresim. Çmim ofert nga 179.900 Euro behet ne:

Botuar më 13/12/2018
185.000,00 euro

FSHATI KUS, TIRANE,

ne zone te mire, | 1.000 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet shtepi private 3+1+toke, sip. totale, 1.000 M2, hyrje e rregulluar. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 13/12/2018
6.500.000 leke

VAQARR,

prane burgut, | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 13/12/2018
8.000.000 leke