Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

30M NGA SHKOLLA "DHORA LEKA",

ish fusha e Aviacionit, Laprak | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera nje shtepi private, 120 M2, kati 2, i mobiluar, me 5 dhoma gjumi, me bahce me peme dhe parking. Izolim nga jasht me polisterol, termo izolim

Botuar më 19/05/2019
400,00 euro

OKAZION!! GOLEM, PERBRI VILES KAPITEN,

mbrapa hotel Malvina, S | 270 M2 | 164.500 Euro

Shitet vile 3-kateshe, sip. per secilin kat 90m², kati I me verand hyrje me vehte, kati II dhe III me ballkon dhe hyrje me vehte secila, sip. totale, 270 M2, me oborr, vend parkimi i mbuluar , çertifikate pronesie toke dhe ndertimi, me rivleresim. Okazion

Botuar më 19/05/2019
164.500,00 euro

RR. “JORDAN MISJA”

sa kalon shinat | 275 M2 | 70.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe, kati I ambient I hapur, 275 M2, kati I, 160m², I pershtatshem per magazine, linja prodhimi etj, Kati II,115m² (2+1+2banjo+2ballkone), dokumenta te rregullta.

Botuar më 18/05/2019
70.000,00 euro

MULLET, NJESIA ADMINISTRATIVE PETREL,

tek kodra e Metaneve | 860 M2 | 450.000 Euro

Shitet shtepi private + toke, sip. totale, 860 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie

Botuar më 18/05/2019
450.000,00 euro

RRUGA MAHMUT XHELILI

ndermjet Hipotekes dhe Vizion + | 250 M2 | 135.000 Euro

Shitet vile dy kateshe, 250 M2, 12 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire, sip. trualli 173m². Kontaktoni ne whatsapp ose viber

Botuar më 17/05/2019
135.000,00 euro

BUBQ

5km ne veri - perendim te aeroportit Nene Tereza | 260 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe, 260 M2, 10 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, e rrethuar, me pus me uje te bollshem per vaditje, buze rruge. Siperfaqe toke 3000m² e mbjelle me ullinj e peme te ndryshme. Me hipoteke

Botuar më 17/05/2019
150.000,00 euro

RR."ALI VISHA"

afer shkolles Osman Myderizi | 120 M2 | 50.000 Euro

Shitet 1+1, shtepi private, 120 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 17/05/2019
50.000,00 euro

LAPRAKE

perballe portes se spitalit ushtarak | 120 M2 | 170.000 Euro

Shitet shtepi private me sip. ndertim 1 kat, 120 M2, me sip. toke 400m², me certifikate pronesie, ndertim i ri, prej vitesh nuk banon njeri, mundesi per shtese per 2-3 kate

Botuar më 17/05/2019
170.000,00 euro

TEK VARRI I BAMIT

rruga Qemal Stafa | 388 M2 | 130.000 Euro

Shitet shtepi private e vjeter, 388 M2, kati 1, + dyqan 17m², sip. oborri 325m², e rrethuar me avlli dhe kangjella hekuri. Me njolle per ndertim 3 kat te nxjerre nga urbanistika dhe bashkia. Me hipoteke

Botuar më 17/05/2019
130.000,00 euro

RR. DUM ALLA

tek Xhamlliku | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile, 100 M2, 3 ambjente, 1 banjo, gjendja: e mire, 70m² ndertim dhe 30m² oborr, 3-kate. Me tapi,

Botuar më 17/05/2019
100.000,00 euro