Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZUM BABA VLORE

Kuzum Baba VLORE | 150 M2 | 75.000 Euro

SHITET shtepi 150 m2 e vendosur ne nje truall prej 225 m2 ne Certifikate Pronesie dhe...

Botuar më 13/06/2021
75.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

KOMUNA E PARISIT | 580 M2 | 1.800 Euro

Jepet vile 3 kateshe me qera e ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes,tek Komuna e Parisit. Organizohet ne 10 ambjente,6 tualete,3 veranda.Disa dhoma jane me parket.Ka sistem kondicionimi multi split A+++Vila ka siperfaqe ndertimi 580m2 dhe siperfaqe trualli 500 m2. Zona ne te cilen ndodhet vila ofron qetesi, ajrin e paster, gjelberimin dhe te gjitha facilitetet Me sip, 580 M2, Eshte e pershtatshme per jetese dhe biznes.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Botuar më 20/06/2021
1.800,00 euro

VILE ME QERA SELVIA PRANE GJIMNAZIT PARTIZANIT NE TIRANE (ID 4251095)

Vile me qera Selvia prane Gjimnazit Partizanit, | 300 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera vile 3-kateshe, siperfaqe totale 300 m². Ne katin perdhe eshte bodrum .Secili kat ndahet ne kater dhoma gjumi, tualet,ballkon. Oborr 250 m². E pershtateshme per shoqata te ndryshme, cerdhe ose kopesht privat, qender kursesh per gjuhe te huaja, klinike etj. Jepet me qera 1800 euro, 300 M2, Property ID : 4251095 www.dreamalbania.al

Botuar më 20/06/2021
1.800,00 euro

VILE NE SHITJE NE RRUGEN E DIBRES NE AFERSI TE MEDRESESE NE TIRANE (ID 4151046)

Ne Rrugen e Dibres ne afersi te Medresese, | 1.000 M2 | 1.200.000 Euro

Shitet vile, siperfaqe totale ndertimi 1000 m² me 400 m² oborr me pishine dhe palma. Vila eshte e organizuar ne 3 kate mbi toke dhe nje kat nen toke, si edhe nje garazh ku mund te futen 2 makina. E gjithe vila eshte e shtruar me parket, kondicionere, ashensor, sistem kamerash, ambazhure te ardhur nga Austria, ku ambazhuri i sallonit kryesor eshte me gure zvarovski. Cmimi 1200000 Euro, 1.000 M2, Property ID :4151046 www.dreamalbania.al

Botuar më 20/06/2021
1.200.000,00 euro

NE PERIFERI TE TIRANES JEPET SUPER VILE ME QERA (ID 4251176)

Ne periferi te Tiranes, prane Ndroqit | 165 M2 | 2.500 Euro

Jepet vile 1 kateshe me qera. Vila ka siperfaqe 165 m², e cila organizohet ne sallon te bollshem ndenje se bashku me ambientin e gatimit, koridor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Vila eshte mobiluar me arkitekt deri ne detaje, me cdo gje te re dhe cilesore, e gjithe vila eshte e shtruar me parket, ka oxhak funksional, kamera sigurie.Cmimi 2500 euro, 165 M2, Property ID : 4251176 www.dreamalbania.al

Botuar më 20/06/2021
2.500,00 euro

VILE ME QERA PRANE AMBASADES AMERIKANE (ID 4251177)

Vila ndodhet prane Ambasades Amerikane | 355 M2 | 2.500 Euro

Kati ne Toke me një sipërfaqe prej 120 m² të organizuar në : Dhomën e ndenjes, Kuzhinën, Dhomën e Studios dhe Tualetin. Specialiteti në këtë kat qëndron në Shkallët e Varura.-Kati i parë me sipërfaqe 119 m² të organizuar në 3 dhoma dhe 2 tualete.-Kati i dytë me një sipërfaqe prej 116 m² . Jepet me Qera Bosh ose e MobiluarCmimi 2500 Euro, 355 M2, Property ID : 4251177 www.dreamalbania.al

Botuar më 20/06/2021
2.500,00 euro

VILE ME QERA NE RRUGEN E DIBRES NE AFERSI TE MEDRESESE NE TIRANE (ID 4251166)

Ne Rrugen e Dibres ne afersi te Medresese | 1.000 M2 | 3.500 Euro

, jepet vile me qera, siperfaqe totale ndertimi 1000 m² me 400 m² oborr me pishine dhe palma. Vila eshte e organizuar ne 3 kate mbi toke dhe nje kat nen toke, si edhe nje garazh ku mund te futen 2 makina. E gjithe vila eshte e shtruar me parket, kondicionere, ashensor, sistem kamerash, ambazhure te ardhur nga Austria, ku ambazhuri i sallonit kryesor eshte me gure zvarofski., 1.000 M2, Property ID : 4251166 www.dreamalbania.al

Botuar më 20/06/2021
3.500,00 euro

SAUK

Prane Rrethrrotullimit | 117 M2 | 220.000 Euro

Shitet ose jepet me qira vile 2 kateshe.Eshte totalisht e investuar. Vila ka siperfaqe te bollshme prej 117m² secili kat dhe 360m² truall. Gjithashtu ka mundesi parkimi per me teper se 2 makina. Kati i pare i viles organizohet ne 2 dhoma, korridor dhe tualet. Kati i dyte organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenjeje, ambient gatimi dhe tualet. Te dyja katet kane ballkon., 117 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/06/2021
220.000,00 euro

VILE NE SHITJE PRANE AMBASADES AMERIKANE NE TIRANE (ID 4151045)

Prane Ambasades Amerikane ne Tirane | 510 M2 | 599 Euro

Shitet Vile 3-Kateshe me Garazh dhe TruallSiperfaqe Trualli : 385 m²Siperfaqe Kati I : 162.9 m²Siperfaqe Kati II : 177.7 m² SIPERFAQE TOTAL BANIM : 510.9 m²Siperfaqe Kati III: 170.3 m²Siperfaqe Kati Nentoke 86.8 m², 510 M2, Property ID : 4151045 www.dreamalbania.al

Botuar më 20/06/2021
599,00 euro

JEPET ME QERA KAT VILE, RRUGA GRAMOZ PASHKO TEK QYTET STUDENTI (ID 4241008)

Tek rruga Gramoz Pashko ne Qytet Studenti, | 130 M2 | 400 Euro

Jepet me qera kati 1 i nje vile, me siperfaqe 130 m², organizohet ne sallon ndenje, kuzhine me vehte. koridor, 2 dhoma, 2 tualete, depo, oborr, eshte shtruar me parket dhe pllake, jepet e mobiluar, ka vend per parkim.Cmimi 400 euro., 130 M2, Property ID : 4241008 www.dreamalbania.al

Botuar më 20/06/2021
400,00 euro

NE ISHULLIN E SHENGJINIT TE LEZHES

Ne Ishullin E Shengjinit Te Lezhes | 342 M2 | 160.000 Euro

Shitet Vile e Re 3 – Kateshe me cati, Hipoteke, me siperfaqe 342 M2 ndertim dhe 500 M2 Truall si dhe 1700 M2 Toke me Hipoteke te vecante para Viles. Vila ka 8 Garsionere te mobiluar, eshte e rrethuar , ka kabine elektrike personale, parkim per 10 makina. Rast i pershtatashem per investim per te bere restorant e kend lojerash per femije, hotel etj,. Shitet per arsye emigrimi. Cmimi 160.000 €, 342 M2, ID:151066

Botuar më 20/06/2021
160.000,00 euro
)