Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PRANE MEDRESESE, RR. "IBRAHIM BUZHIQI",

nr 55 | 100 M2 | 80000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Prane Medresese, rr. "Ibrahim Buzhiqi",, nr 55, 100 M2, 80.000 euro i diskutueshem
Përshkrim

Shitet shtepi 2 kateshe, sip. banimi per secilin kat 72m², me oborr, sip. totale, 100 M2, e rregulluar dhe mobilar. Me hipoteke.

80.000,00 euro

Botuar më 16/08/2019

Telefon