Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PORTI I JAHTEVE, SARANDE

Sarande | 322 M2 | 370000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Porti i Jahteve, Sarande, Sarande, 322 M2, 370.000 euro i diskutueshem
4 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire
2 ballkone, bodrum, depo, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht
Përshkrim

Shitet vila, 322 M2, totali i kateve 2, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me pamje nga deti, eshte 2 kate e ndertuar. Ka oborr me lulishte dhe parkim per 3 makina. Me te gjitha dokumentat e duhura dhe hipoteke,çertifikat pronesie.

370.000,00 euro

Botuar më 11/06/2019

Telefon