Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PAZARI RI

Rr. "Tefta Tashko" | 112 M2 | 210.000 Euro

Shitet vile dy kateshe, 112 M2, oborr 70m², me hipoteke te rregullt.

Botuar më 20/09/2019
210.000,00 euro

RR. KAVAJES,

tek ish Uzina, sot Policia Bashkiake | 410 M2 | 465.000 Euro

Shitet shtepi 3 - kateshe, 410 M2, Kati i pare 4 m i larte i cili aktualisht sherben si servis automjetesh. Dy katet e tjera jane dubleks dhe sherbejne per banim, ndertim i ri, me shkalle me vehte nga jashte

Botuar më 19/09/2019
465.000,00 euro

PRANE SPITALIT HYGEA,

shitet vile | 400 M2 | 130.000 Euro

2-kateshe e rrethuar me avlli, sip. totale, 400 M2, bashke me me dyqan. Dokumenta ne proces legalizimi. Çmimi

Botuar më 19/09/2019
130.000,00 euro

GREQI, NE MARATHONA, 2KM LARG PLAZHIT,

ne zone shume te mire | 80 M2 | 100.000 Euro

Ne shtepi private shitet 2+1, 80 M2, hyrje e rregulluar, me hipoteke.

Botuar më 19/09/2019
100.000,00 euro

BABRRU,

Kamez, | 600 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi banimi nje kateshe 2+1, me porte dhe avlli me vehte, 600 M2, dokumentat ne proces legalizimi.

Botuar më 19/09/2019
5.000.000 leke

MARQINET,

Vore, | 2.500 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi banimi dy kateshe 3+1, me sip. me trualli, 2.500 M2, dokumenta ne proces legalizimi, trualli me hipoteke.

Botuar më 19/09/2019
5.000.000 leke

VISHJE

3 km nga Qendra Tregetare TEG | 322 M2 | 365.000 Euro

Shitet vile, 322 M2, totali i kateve 2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e re, Punime bashkekohore. Siperfaqe truallit 800m². Aktualisht ne fazen e suvatimeve te brendshme. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 19/09/2019
365.000,00 euro

BABRRU,

rr. "Konferenca e Mukes" | 2.000 M2 | 160.000 Euro

Shitet shtepi private + toke, sip. totale, 2.000 M2, Shtepi e rregulluar, punime cilesore. (Shtepia ne proçes legalizimi), toka me hipoteke.

Botuar më 19/09/2019
160.000,00 euro

BABRRU,

prane Xhamise | 365 M2 | 40.000 Euro

Shitet shtepi private (e pabanuar) + toke, 365 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, me dokumenta te rregullta hipotekore.

Botuar më 19/09/2019
40.000,00 euro

RR. IRFAN TERSHANA

lagjia Ali Demi, njesia administrative nr. 2 | 350 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, 350 M2, secili kat ka 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, 2 ballkone, e pamobiluar, ndertim i ri, oborr i sistemuar, 300m² gjelberim-pyll, parkim per 3-4 makina. Jepet vetem per te huaj

Botuar më 19/09/2019
2.000,00 euro