Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KM 2 AUTOSTRADA TIRANE DURRES, PERBALLE DELTA HOME, PRANE VODAFONIT, BUZE RRUGES KRYESORE DYTESORE,

me nje pozicionim shume te mire biznesi me avantazhe shume te medha per reklamim e biznesit, | 1.000 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe, sip.ndertimi:jepet me qera vile 2 kateshe, sip.ndertimi...

Botuar më 14/08/2018
1.500,00 euro/muaj

RR. “DON BOSKO”,

pa shkuar te pallatet e Vizion Plus, | 150 M2 | 142.500 Euro

Shitet Vile 4 kateshe,sip.truallit 240 m², brenda kesaj sip. eshte ndertuar, kati perdhe sip 125 m² i pershtatshem per aktivitet, tre kate banim secili kat me vete, ne nje ap ka nje aneks dhome ndenje, tre dhoma gjumi, tre tualete, nje ballkon sip e çdo kati, 150 M2, Dy kate dhene me qera, per te huaj. 480 Euro nje kat. Çmimi kat perdhe 1800 Euro/m².Dokumenta te rregullta, çertifikate pronesie dhe leje ndertimi. Trruallit 300 Euro/m², cmimi ap.

Botuar më 17/08/2018
950,00 euro/m2

RRUGA "VELLAZERIMI", LAGJJA 17, DURRES

Afer kafe "Oroshi", prane autostrades se re Durres-Tirane | 377 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile ne ndertim ne Durres. Vila eshte 2-kateshe me 4 dhoma pjeserisht te mobiluara, 4 dhoma pjeserisht te ndertuara, 1 sallon i madh, 2 banjo, 1 bodrum e 1 garazhd per makine. 377m2 truall, 180m2 shtepi e 40m2 garazhd. Ndodhet afer qendres se qytetit dhe afer plazhit, 377 M2, 12 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/08/2018
150.000,00 euro

PRANE XHAMISE NE QYTETIN E BERATIT

Prane xhamise ne qender te qytetit te Beratit | 300 M2 | 80.000 Euro

300 M2, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, tarrace, verande, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/08/2018
80.000,00 euro

RR."KAVAJES"

prane Kishes Katolike, | 130 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Vile 3 kateshe. Secili kate me sip., 130 M2, + oborr 70m². Bosh

Botuar më 16/08/2018
800,00 euro

RRUGA E KAVAJES,

tek blloku i ambasadave | 800 M2 | 2.000.000 Euro

Shitet vile, 800 M2, totali i kateve 3, cdo kat 5 dhoma, + 400m² oborr

Botuar më 16/08/2018
2.000.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane Xhamise | 158 M2 | 158.000 Euro

Shitet shtepi private, 158 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/08/2018
158.000,00 euro

KAMEZ,

Rr. "Demokracia", buze rruges kryesore | 420 M2 | 80.000 Euro

Shitet ose jepet me qera, 420 M2, 1 ambjent, gjendja: e mire

Botuar më 16/08/2018
80.000,00 euro

BABRRU, 200M SIPER XHAMISE,

shitet shtepi 2 kateshe 170m², 4 dhoma, sallon, banjo, verande, me ballkon nga 2 anet, kati 2 totalisht I perfunduar dhe mobiluar. | 400 M2 | 125.000 Euro

Me sip. totale trualli, 400 M2, Kati 1 i papernduar, me themele te hedhura per 4 kate. Trualli me hipoteke, shtepia ne proçes legalizimi

Botuar më 16/08/2018
125.000,00 euro

KAMEZ, LAGJA NR 7, RRUGA ALTARI,

200m larg rruges nacionale Tirane-Kamez, | 650 M2 | 73.000 Euro

Shitet shtepi private 4+1, sip. 144m² + toke, 650 M2, 2 banjo, e rrethuar me avlli, kanalizimet e ujrave te zeza te perfunduara. Me hipoteke

Botuar më 16/08/2018
73.000,00 euro

RR. DUM ALLA

tek Xhamlliku | 100 M2 | 90.000 Euro

Shitet vile, 100 M2, 3 ambjente, 1 banjo, gjendja: e mire, 70m² ndertim dhe 30m² oborr, 3-kate. Me tapi,

Botuar më 16/08/2018
90.000,00 euro