Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAPRAKE RRUGA MARUBI

Tirane Laprake | 180 M2 | 135.000 Euro

Shitet shtepi dy kateshe, 180 M2, 1 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi

Botuar më 15/12/2018
135.000,00 euro

FSHATI DAIAS

1 km para se te arrish te Nano Bio Resort.Pak me lart vilave te Rolling Hills. | 100 M2 | 90.000 Euro

Shitet shtepi fshati, 100 M2, + 400 metra toke rreth, me hipoteke dhe punime shume cilesore

Botuar më 15/12/2018
90.000,00 euro

DURRES, LAGJIA 8, MBRAPA SPITALIT

rr. "Alinekip Puka" | 740 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe, 3+soxhorno, me sip. ndertimi 300m², sip. totale, 740 M2, 2 banjo, e rrethuar me avlli, garazhd, kushte bashkohore, e kompletuar, dokumenta te pamje shume e bukur e qytetit rregullta, themele per 3 kate, mund te pershtatet edhe per 2 familje

Botuar më 15/12/2018
300.000,00 euro

KODER KAMEZ

KAMEZ | 250 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile 3-kateshe, 250 M2, 3 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, dyer dhe shkalle me vete, uje e drita 24h, uje linje dhe pus, garazh, oborr me sip.200m2, mundesi parkimi per 2 makina, shitet per arsye emigrimi jashte per tu bashkuar me femijet

Botuar më 14/12/2018
150.000,00 euro

RR. “MARUBI”

LAPRAKE | 120 M2 | 90.000 Euro

Shitet shtepi private 1-kateshe, 120 M2, 3+1, me oborr 60m², me hipoteke

Botuar më 14/12/2018
90.000,00 euro

NE GJIRIN E LALZIT

ne bllokun e vilave te reja | 350 M2 | 500.000 Euro

Okazion!!!!!! Shiten dy vila 2 -kateshe me projekt modern.Secila me siperfaqe ndertimi 174 m2,shoqeruar me 470 m2 truall( i shfrytezueshem per pishina dhe aktivitete te tjera).Njera nga vilat ne rrjesht te pare dhe tjetra ne rrjesht te dyte.Me dokumentacion te rregullt.E trajton vetem Agjensia RE-Al ,me adrese ne Qender fare prane kafe "Flora", 350 M2, gjendja: e re - RE AL

Botuar më 14/12/2018
500.000,00 euro

MULLET

tek Karburant Mema | 132 M2 | 200.000 Euro

Shitet shtepi private, 132 M2, +1100m² toke. Me hipoteke

Botuar më 14/12/2018
200.000,00 euro

NE QENDER TE KAMZES

ne fillim te rruges Berisha | 260 M2 | 57.000 Euro

Shitet shtepi private nje kateshe, 130m² ndertim, 260 M2, Me mundesi edhe per dy kate te tjera. Dokumentacion i rregullt

Botuar më 14/12/2018
57.000,00 euro

BABRRU QENDER

100m mbrapa Komunes | 120 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private nje kate e gjysem, 3+1, siperfaqe ndertimi, 120 M2, plus 400m trruall me peme frutore, me hipoteke dhe rivleresim.

Botuar më 14/12/2018
100.000,00 euro

TEK "ALI DEMI",

RR. "DHIMITER KAMARDA", | 240 M2 | 85.000 Euro

Shitet shtepi e vjeter private 2+1, sip. banimi 90m², sip. totale, 240 M2, 1 banjo, dokumenta te rregullta hipotekore, me çertifikate pronesie. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 14/12/2018
85.000,00 euro