Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GOLEM DURRES

Shitet ose jepet me qera | 252 M2 | 270.000 Euro

Shtepia, podrum, me tre faze energji, kati i pare garsionere ne gjendje pune, kati i dyte betone. Sip totale, 252 M2, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, gjendja: shume e mire, 700m nga deti, 300m nga qendra, pus privat dhe uje nga shteti, grop septike dhe kanalizime. Me dokumenta te rregullta, certifikat pronesie dhe e legalizuar

Botuar më 18/07/2019
270.000,00 euro

RR. "KAVAJES"

Vaqarr | 1.000 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe 2+1, 1.000 M2, i mobiluar, gjendja: e re, Me hipoteke

Botuar më 18/07/2019
120.000,00 euro

RR. “FERID XHAJKO”,

prane Restorant Durresit, | 55 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati II i nje vile tre kateshe,, 55 M2, i kompletuar

Botuar më 18/07/2019
23.000 leke

RRUGA POGRADEC-KORC

Km 1 | 300 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile, 300 M2, 4 ambjente, totali i kateve 3, 4 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke, kati I funksionon si Bar Restorant, i dyti pajisur per hotel, i treti per banim + garazh 35m²

Botuar më 18/07/2019
150.000,00 euro

RR. ANDREA KUSHI

Laprake | 330 M2 | 220.000 Euro

Shitet shtepi private 2kateshe, 330 M2, me hipoteke

Botuar më 18/07/2019
220.000,00 euro

RR. “KASTRIOTI”

prane Casa Italias, | 300 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile dy kateshe, sip.totale, 300 M2, sip.ndertimi 135m² secili kate, hipoteke te rregullt, e mobiluar. Ngjitur me vilen ndodhet repart pune, 108m², e legalizuar e paguar per hipoteke.

Botuar më 18/07/2019
300.000,00 euro

DAJT

PRISK | 160 M2 | 325.000 Euro

Shitet vile me dokumenta 2 kateshe, 160 M2, vendparkim, 2110 m oborr

Botuar më 18/07/2019
325.000,00 euro

RR. ‘BESA”,

prane hotel Meridian, | 80 M2 | 300 Euro

Jepet me qera vile 4-kateshe, 2+1/secili dhe 2 ballkone secili/kat, 80 M2, i mobiluar, arredim bashkohor. Preferohen te huaj. Ose shitet. Çmimi per secilen hyrje

Botuar më 18/07/2019
300,00 euro

KOMBINAT, NE SHARR,

shiten | 225 M2 | 110.000 Euro

2 shtepi private 3+1/secila bashke me 3 garazhde secila. Sip. ndertimi, 225 M2, sip. trualli 221m², te rregulluara. Dokumenta te rregullta. Shitet 60.000 / secila ose te dyja bashke

Botuar më 18/07/2019
110.000,00 euro

UZINA E TRAKTOREVE

afer News 24 | 80 M2 | 45.000 Euro

Shitet Shtepi Private 1 kateshe, 80 M2, +300m² toke. Me hipoteke

Botuar më 17/07/2019
45.000,00 euro