Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

JEPET ME QERA DITORE PER TURISTA!

Ibe, prane Kame Resort | 65 M2 | 20 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 65 M2, dy kate jane banim dhe kati I gjy...

Botuar më 15/11/2018
20,00 euro/ditë

500M NGA BASHKIA KAMEZ,

tek rethrrotullimi | 500 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.totale, 500 M2, me sistem ngrohje me gaz dhe kaldaj, me pa...

Botuar më 12/11/2018
180.000,00 euro

KRYEGJYSHATA E BEKTASHINJVE

ALI DEMI (RRUGA GJEPA) | 405 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, 1 kat bodrum, dy banim 300 m toke dhe ndertim, 405 M2, vendparkim, oborr, e hipotekuar dhe e legalizuar

Botuar më 16/11/2018
250.000,00 euro

RRUGA KORCE

Voskopoje | 800 M2 | 32.000 Euro

Shitet vile, 800 M2, + 20000m² toke, me dokumenta te rregullta. (mundesi qera)

Botuar më 15/11/2018
32.000,00 euro

KSAMIL

NE QENDER | 402 M2 | 482.4 Euro

Shitet hotel tre katesh, Kati i pare ka restorantin dhe dy zyra.Kati i dyte dhe i trete perbehen nga kater suita dhe kater dhoma. Kati i katert perbehet nga hapesire e madhe per bar-restorant sipas deshires. Siperfaqja e truallit, 402 M2, Siperfaqja e ndertimit te cdo kati = 185 m2 x 3 kate + taraca e katit te katert.-Mundesi per 8 dhoma ne cdo kat dhe me strukture edhe per tre kate te tjere. Me dokumenta

Botuar më 15/11/2018
482,40 euro

BABRRU SHPAT,

shitet shtepi private | 124 M2 | 70.000 Euro

Nje kateshe 2+1, 124 M2, plus garazhd 24m², me hipoteke, mundesi kati shtese edhe per dy kate, 500m² toke pereth.

Botuar më 15/11/2018
70.000,00 euro

JEPET ME QERA DITORE PER TURISTA!

Ibe, prane Kame Resort | 65 M2 | 20 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 65 M2, dy kate jane banim dhe kati I gjysem bodrume, komplefuar totalisht, me 1300m² baxhe me peme frutore. I prshtatshem per te huaj ose turista.

Botuar më 15/11/2018
20,00 euro/ditë

NE LAGJEN 11 JANARI GJIROKASTER

Shitet ndertese 3 kateshe ne zonen kadastrale 8541 | 555 M2 | 1.200.000 Euro

Kati i pare dhe i dyte i pershtatur per biznes,kati i trete per banim.Siperfaqia ndertimore ne teresi e prones, 555 M2, Cmimi

Botuar më 15/11/2018
1.200.000,00 euro

LAGJIA 11 JANARI GJIROKASTER

Zona kadastrale 8541. | 540 M2 | 100.000.000 Euro

Shitet ndertese 3 kateshe me siperfaqe, 540 M2, Cmimi

Botuar më 15/11/2018
100.000.000,00 euro

LAGJIA 11 JANARI GJIROKASTER,

Prona ndodhet ne zonen kadastrale 8541, | 570 M2 | 980.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe totale, 570 M2, Cmimi fillestar

Botuar më 15/11/2018
980.000,00 euro

SUKTH DURRES

Lagjia 2, 200m nga rruga kryesore | 130 M2 | 90.000 Euro

Shitet shtepi private, 130 M2, ndertim+oborr 2200m, me hipoteke te rregullt.

Botuar më 15/11/2018
90.000,00 euro

GJIMNAZI PARTIZANI

100 M MBI TE | 180 M2 | 180.000 Euro

Shiten dy kate te nje banese, dubleks kati 3 dhe i 4, 180 M2, ose jepen me qera (800 euro) , shiten per banim ose biznes, kuzhine e kompletuar

Botuar më 14/11/2018
180.000,00 euro