Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKSI I VILAVE ARGENTA

ne Vishnje, 5 min nga TEG | 162 M2 | 179.000 Euro

Shitet nje vile brenda nje kompleksi te mirorganizuar, me 2 kate banim, parkim person...

Botuar më 22/06/2018
179.000,00 euro

KOMPLEKSI I VILAVE ARGENTA

ne Vishnje, 5 min nga TEG | 162 M2 | 179.000 Euro

Shitet nje vile brenda nje kompleksi te mirorganizuar, me 2 kate banim, parkim personal, mundesi pishine, me hipoteke, 162 M2, 5 ambjente, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, vendparkim, oborr, gjendja: e re - Re one

Botuar më 22/06/2018
179.000,00 euro

RR. "ALI PASH TEPELENA"

prane rruges | 100 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera vile 2 kateshe, cdo kat ndarje ne 2+1, secili kat, 100 M2, i mobiluar, uje dhe drita 24h. Per banim dhe zyra

Botuar më 22/06/2018
60.000 leke

ISH FABRIKA E TULLAVE,

pa vajtur tek ura e insitutit Bujqesor, prane stacionit te autobusit, | 170 M2 | 500.000 Euro

Jepet me qera shtepi private 3+1 + bahçe, sip. totale, 170 M2, kati II, 110m²+ bahce 200m². Qeraja 1800 E dhe shitet

Botuar më 22/06/2018
500.000,00 euro

NE PALASE

DHERMI | 175 M2 | 350.000 Euro

Ne nje kompleks teper cilesor dhe modern, buze detit te kalter Jon, shitet me prenotim vile dy kateshe, 3+1+1+2banjo+verande, oborr 450 m2. Perfundon Dhjetor 2018, 175 M2, Agjensia 'INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/06/2018
350.000,00 euro

TE GJIRI I LALZIT

NE KOMPLEKSIN “LURA 1” | 100 M2 | 120.000 Euro

Vile skiera ne dy kate me 2+1+1+2banjo, 30 m2 verande + 150 m2 toke. Me hipoteke, 100 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/06/2018
120.000,00 euro

NE HAMALLAJ,

GJIRI I LALZIT | 132 M2 | 183.000 Euro

Ne nje kompleks cilesore, Vile dy kate ne ndertim e siper, 2+1+1+2banjo+verande, toke 400 m2. Perfundon Dhjetor 2018, 132 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/06/2018
183.000,00 euro

NE HAMALLAJ,

GJIRI I LALZIT | 152 M2 | 210.000 Euro

Ne nje kompleks cilesore, Vile dy kate ne ndertim e siper, 3+1+1+3banjo+verande, toke 500 m2. Perfundon Dhjetor 2018, 152 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/06/2018
210.000,00 euro

NE HAMALLAJ,

GJIRI I LALZIT | 170 M2 | 245.000 Euro

Ne nje kompleks cilesore, Vile dy kate ne ndertim e siper, 4+1+1+2banjo+verande, toke 550 m2. Perfundon Dhjetor 2018, 170 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/06/2018
245.000,00 euro

PRANE SHESHIT “AVNI RUSTEMI

TE PAZARI I RI | 102 M2 | 190.000 Euro

Shitet vile (bashkangjitur) 2 kate, 2 dhoma, gatim-ngrenie-ndenje, 2 banja, toke 116 m2. Parkim. Me hipoteke, 102 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/06/2018
190.000,00 euro

NE LUNDER, PRANE TEG-UT

Ne nje kompleks cilesor | 320 M2 | 510.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe teper cilesore, 4 dhoma, ndenje vec, gatim-ngrenie vec, garderobe, 3 banja, fitnes, studio, depo, verande e mbuluar, oborr 550 m2 i sistemuar, pergol, sistem ngrohje-ftohje me ciller, panel diellor. Parkim per 4 makina. Cmimi gjithe mobilimin teper cilesor. Me hipoteke, 320 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/06/2018
510.000,00 euro