Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE RRUGEN KRYESORE “SADIK PETRELA”

ne krahun e majte te rrugices “Kristo Dako”, e aksesueshme nga te dyja keto rruge | 325 M2 | 390.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, sip.banimi 119.3m sip.oborri 205.7m². Total sip., 3...

Botuar më 17/03/2019
390.000,00 euro

QERA,VILË,LIQENI

Parku I Liqenit. | 600 M2 | 4.000 Euro

• pishine dimerore me hidromasazh, Panele diellore me kapacitet 400 litra • Pishine verore 50 m2 •Sistem ngrohje me gaz I cili furnizon te gjithe godinen •Izolim akustik •Oborr I mbjelle me peme decorative,ku bejne pjese 50 lloje te ndryshme pemesh •Mundesi parkimi nga 4 deri ne 8 makina, 600 M2, 4 ambjente, totali i kateve 4, 6 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 7 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/03/2019
4.000,00 euro

RR. "JORDAN MISJA", NR. 147,

100m poshte burgut 313, | 216 M2 | 183.600 Euro

Shitet vile 2-kateshe e rrethuar me avlli, 216 M2, 2 ambjente, 2 banjo, gjendja: e mire, oborr me gjelberim, me çertifikate pronesie

Botuar më 23/03/2019
183.600,00 euro

RR. RIZA CEROVA

prane cerdhes nr. 13, pas farmacise 10 | 156 M2 | 195.000 Euro

Shitet shtepi private, me sip. trualli, 156 M2, mbi te cilen eshte ndertuar shtepia me 100m². Me certifikate pronesie, me hipoteke

Botuar më 23/03/2019
195.000,00 euro

RR. "KAVAJES", NGJITUR ME MURIN E AMBASADËS GJERMANE,

në vend të siguruar me roje, | 900 M2 | 1.000 Leke

Jepet me qera vile 3 kateshe me hipoteke: 6 ap. 3+1, sip. kati 200m², oborr para dhe mbrapa, sip. totale, 900 M2, E pershtatshme per hotel. Vila eshte e vjeter dhe kerkon rikonstruktim te cilet do ta marrin persiper te interesuarit. 6 muajt e pare pa pages. Çmimi negociohet

Botuar më 23/03/2019
1.000 leke

SHKALLNUR

Durres | 150 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private, 150 M2, totali i kateve 2, + 600m² toke, me dokumenta te rregullta

Botuar më 23/03/2019
100.000,00 euro

RR. “DRITAN HOXHA”, MIDIS FIAT ANASI DHE UNIVERSITETIT ZONJA E KESHILLIT TE MIRE,

20m nga rruga kryesore | 235 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, sip. banimi, 235 M2, Kati I: 3 ambiente, 1 banjo, kati II: 3 ambiente, 2 tualete, 1 ballkon, kati III: 3 ambiente. E pershtatshme per ambiente biznesi, zyra, etj.

Botuar më 23/03/2019
1.300,00 euro

RRUGA IRFAN TOMINI

blloku i vilave selite, ne rruge kryesore | 700 M2 | 2.200 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe + bodrum, e pershtatshme per kopesht, shkolle, klinike, etj, 700 M2, i mobiluar, per shkolle

Botuar më 22/03/2019
2.200,00 euro/muaj

RR. DUM ALLA

tek Xhamlliku | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile, 100 M2, 3 ambjente, 1 banjo, gjendja: e mire, 70m² ndertim dhe 30m² oborr, 3-kate. Me tapi,

Botuar më 22/03/2019
100.000,00 euro

RRUGA E KOSOVAREVE

Kompleksi Dinamo | 180 M2 | 2.000 Euro

Jepet Vile 2 kateshe me qira, kati 1 ka sallonin, sallen e ngrenies, ambjentin e gatimit dhe nje tualet, kati 2 ka 3 dhoma gjumi ballkonet dhe nje tualet, Vila ka 180 metra oborr dhe eshte e pershtatshme per banim dhe zyra, 180 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, vendparkim, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/03/2019
2.000,00 euro/muaj

ALI DEMI,

prane tregut Elektrik shitet | 310 M2 | 220.000 Euro

Vile dy kateshe, 310 M2, ndertim, sip.toke 200m², me hipoteke. E pershtatshme per dy familje pasi ka dy hyrje me vete dhe parim me vete

Botuar më 22/03/2019
220.000,00 euro