Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION! RRUGA "MIHAL GRAMENO"

tek zona e vilave | 900 M2 | 1.300 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Vila
OKAZION! Rruga "Mihal Grameno", tek zona e vilave, 900 M2, 1.300 euro
8 ambjente, 3 banjo, gjendja: e rikonstruktuar
Bodrum, depo, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht
Përshkrim

Jepet me qera komplet vila 4 kateshe. Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me sip. banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande. 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje. Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike, 3 banjo., 900 M2, 8 ambjente, 3 banjo, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: e rikonstruktuar, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim, gjenerator silencioz. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar nga shtetas te huaj.

1.300,00 euro/muaj

Botuar më 25/03/2019

Telefon