Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! RR. THIMI KREJ

ne Kombinat tekstil | 300 M2 | 4500000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
OKAZION!!! Rr. Thimi Krej, ne Kombinat tekstil, 300 M2, 4.500.000 leke i diskutueshem
Përshkrim

Shitet shtepi private 1 kateshe, me sip 120m², dhe sip toke, 300 M2, 3 dhoma ne proces legalizimi

4.500.000 leke

Botuar më 23/06/2019

Telefon