Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES

buze rruges kryesore, ne hyrje te qytetit | 1.300 M2 | 1.500.000 Euro

Shitet vile, 1.300 M2, totali i kateve 6, 10 banjo, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per hotel etj

Botuar më 15/09/2019
1.500.000,00 euro

RR. "TRE VELLEZERIT KONTI"

(Rr. Elbasanit), | 1.000 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera vile 2 kateshe, sip.totale, 1.000 M2, e mbjelle me peme frutore, kati I dhe i II, 2+1+banjo+ballkon, bodrumi me 4 ambente te pershtatshme per cdo loj biznesi. Te interesuarit te kontaktojne ne viber ose whatsapp

Botuar më 15/09/2019
60.000 leke

PRANE MEDRESESE, RR. "IBRAHIM BUZHIQI",

nr 55 | 100 M2 | 80.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, sip. banimi per secilin kat 72m², me oborr, sip. totale, 100 M2, e rregulluar dhe mobilar. Me hipoteke.

Botuar më 15/09/2019
80.000,00 euro

TEK KODRAT E LIQENIT TE THATE

te vilat e grekut | 800 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera hotel me siperfaqe, 800 M2, dhe truall 4200m2. Aktualisht ne gjendje pune. Me dokumentacion te rregullt. jepet me qera afatgjate 5+3 vite , hoteli ka 10 dhoma + suite e madhe , restoranti bari te kompletuar

Botuar më 14/09/2019
1.500,00 euro

RRUGA TEFTA TASHKO

tek berberi | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 120 M2, shtepi private. I pershtatshem dhe per biznes

Botuar më 14/09/2019
35.000 leke

RR. NIKO AVRAMI

tek shkolla Bajram Curri | 70 M2 | 175.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, secili kat, 70 M2, 200m² oborr, me dokumenta te rregullta

Botuar më 13/09/2019
175.000,00 euro

RRUGA SIRI KODRA

tek Blv. i Ri | 500 M2 | 5.000 Euro

Jepet me qera vile 3-kateshe, 500 M2, me mundesi parkimi per 4 makine, VETEM PER BIZNESE

Botuar më 13/09/2019
5.000,00 euro

TEK LIQENI I THATE

me pamje nga liqeni | 168 M2 | 300 Euro

Jepet me qera duplex, 168 M2, ka sorxhono te madhe, 2 ballkone dhe 2 banjo, me k/bufe

Botuar më 13/09/2019
300,00 euro

KOMPLEKSI LURA 1

Gjiri i Lalzit | 140 M2 | 150.000 Euro

Shitet Vile, 140 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/09/2019
150.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

afer Ministrise se Arsimit | 116 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi private njekateshe, me oborr, me Hipoteke, dhe 52m2 ndertim,ka nje dhome gjumi,dhome pritje,kuzhine per gatim,ngrenie dhe ndenje,tualet me dritare,ndertim i vjeter i restauruar,me xoklature 1m nga toka,me cati, 116 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 13/09/2019
120.000,00 euro