Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKSI I VILAVE ARGENTA

ne Vishnje, 5 min nga TEG | 165 M2 | 179.000 Euro

Shitet nje vile brenda nje kompleksi te mirorganizuar, me 2 kate banim, parkim person...

Botuar më 22/06/2018
179.000,00 euro

PRANE SHKOLLES SANATORIUMI

shitet | 110 M2 | 150.000 Euro

Vile dy kateshe, 4 dhoma secila+tualet, 110 M2, secili kate, 102m² oborr, e kompletuar ose jo, me hipoteke.

Botuar më 24/06/2018
150.000,00 euro

BERAT

mbrapa markates, mbi posten | 185 M2 | 4.300.000 Leke

Shitet vile 66m + truall, 185 M2, 1+1+kuzhine gatimi, oborr perpara shtepise, e rivleresuar me ligjin e ri te hipotekes, me pamje nga kalaja e Beratit, vend per garazh

Botuar më 24/06/2018
4.300.000 leke

NE BUQ TE FUSH – KRUJES,

ne hyrje te fshatit, | 20.000 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile 4-kateshe, ambiente bashkohore, sistem ngrohje/ftohje, oxhak funksional, depozite uji 20ton per vaditje te ullirit, linja e istaluar per cdo rrenj ulliri, sip. toke totale, 20.000 M2, e mbjelle me 142 rrenje ullinj shekullor, 30 rrenje portokalle, limona e mandarina, e rrethuar me mur, infrastrukture biznesi, me 2 hyrje. Me hipoteke.

Botuar më 24/06/2018
150.000,00 euro

SELITE

tek posta ne selite | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera kati 1 i nje vile 3 kateshe, 100 M2, bosh, jepet per cdo lloj aktiviteti, jo per banim

Botuar më 23/06/2018
40.000 leke

KOMPLEKSI I VILAVE ARGENTA

ne Vishnje, 5 min nga TEG | 165 M2 | 179.000 Euro

Shitet nje vile brenda nje kompleksi te mirorganizuar, me 2 kate banim, parkim personal, mundesi pishine, me hipoteke, 165 M2, 5 ambjente, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, vendparkim, oborr, gjendja: e re

Botuar më 22/06/2018
179.000,00 euro

RR. "ALI PASH TEPELENA"

prane rruges | 100 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera vile 2 kateshe, cdo kat ndarje ne 2+1, secili kat, 100 M2, i mobiluar, uje dhe drita 24h. Per banim dhe zyra

Botuar më 22/06/2018
60.000 leke

ISH FABRIKA E TULLAVE,

pa vajtur tek ura e insitutit Bujqesor, prane stacionit te autobusit, | 170 M2 | 500.000 Euro

Jepet me qera shtepi private 3+1 + bahçe, sip. totale, 170 M2, kati II, 110m²+ bahce 200m². Qeraja 1800 E dhe shitet

Botuar më 22/06/2018
500.000,00 euro

NE PALASE

DHERMI | 175 M2 | 350.000 Euro

Ne nje kompleks teper cilesor dhe modern, buze detit te kalter Jon, shitet me prenotim vile dy kateshe, 3+1+1+2banjo+verande, oborr 450 m2. Perfundon Dhjetor 2018, 175 M2, Agjensia 'INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/06/2018
350.000,00 euro

TE GJIRI I LALZIT

NE KOMPLEKSIN “LURA 1” | 100 M2 | 120.000 Euro

Vile skiera ne dy kate me 2+1+1+2banjo, 30 m2 verande + 150 m2 toke. Me hipoteke, 100 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/06/2018
120.000,00 euro

NE HAMALLAJ,

GJIRI I LALZIT | 132 M2 | 183.000 Euro

Ne nje kompleks cilesore, Vile dy kate ne ndertim e siper, 2+1+1+2banjo+verande, toke 400 m2. Perfundon Dhjetor 2018, 132 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/06/2018
183.000,00 euro