Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! ISH FUSHA AVIACIONIT

rruge kryesore | 160 M2 | 1.200 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Vila
Okazion!!! Ish Fusha Aviacionit, rruge kryesore, 160 M2, 1.200 euro i diskutueshem
Përshkrim

Jepet me qera per biznes dy ambiente, kati I 100m² + ambient te jashtem dhe kati II, 160 M2, ambiente te rregulluara. Te pershtatshem per cdo lloj biznesi si: shkolle, kopesht/cerdhe, etj.

1.200,00 euro

Botuar më 05/11/2019

Telefon
)