Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LUSHNJE QENDER ,MBRAPA STACIONI TRENIT

lagjia 18 tetori (stacioni trenit) | 360 M2 | 75.000 Euro

SHITET VILE 3 KATESH NE LUSHNJE MBRAPA STAZIONI TRENIT ESHT NJE VILE ME SIPERFAQE 360 MQ KATI TOKSORE ESHT MOBILUAR KA 3 VENDE PER PARKUAR MAKINEN KA TE GJITHA DOKUMENTAT, 360 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, TEL TEUTA 00355672496167 RIGEL 00393452849921(WASAPP) BERTI 00355693249398

Botuar më 20/09/2019
75.000,00 euro

FRESKU

Fresku TV 2000 | 95 M2 | 105.000 Euro

Ne Tirane ne zonen e Freskut prane TV 2000 SHITET shtepi private me siperfaqe 95 m2 dhe 400 m2 truall. Shtepia ka 3 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe nje tualet. Zona e qete, ajri i paster. Disponon Certifikate PronesieCmimi 105.000 euroPer cdo informacion kontaktoni ne:Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail, 95 M2, 4 ambjente, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/09/2019
105.000,00 euro

YRSHEK

PRANE KLINIKES SE SYVE UZLOVA | 160 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile, 160 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, 4 dhoma gjumi, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, me certifikate pronesie

Botuar më 20/09/2019
200.000,00 euro

NE VENDIN ME TE MIRE NE ZONEN E FRESKUT

100 m ne hyrje te rruges te teleferikut | 1.000 M2 | 240.000 Euro

Super okazion!!!Shitet ndertese 4 kateshe-me 8 apartamente.Siperfaqja e cdo apartamenti 125 m2.Nder te cilet 7 apartamente te paperfunduar dhe i teti ne kat te dyte i perfunduar.Objekt i rrethuar me porte buze rruges kryesore.,me oborr 250 m2.Me hipoteke .Ulje e menjehershme nga 270-240mijePronari jeton jashte.E trajton vetem Agjensia imobiliare RE-AL, me adrese ne Qender ,fare prane kafe “Flora”, 1.000 M2

Botuar më 20/09/2019
240.000,00 euro

FSHATI PERCELLESH, 30 MIN LARG TIRANES,

ne nje zone shume te mire | 6.000 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet shtepi private e re, sip banimi 86m², sip. toke, 6.000 M2, mbjelle me 200 rrenje peme. + salle blektorie dhe salle pularie, me prespektive dhe per dyqan. Me hipoteke

Botuar më 20/09/2019
6.000.000 leke

PAZARI RI

Rr. "Tefta Tashko" | 112 M2 | 210.000 Euro

Shitet vile dy kateshe, 112 M2, oborr 70m², me hipoteke te rregullt.

Botuar më 20/09/2019
210.000,00 euro

RR. KAVAJES,

tek ish Uzina, sot Policia Bashkiake | 410 M2 | 465.000 Euro

Shitet shtepi 3 - kateshe, 410 M2, Kati i pare 4 m i larte i cili aktualisht sherben si servis automjetesh. Dy katet e tjera jane dubleks dhe sherbejne per banim, ndertim i ri, me shkalle me vehte nga jashte

Botuar më 19/09/2019
465.000,00 euro

PRANE SPITALIT HYGEA,

shitet vile | 400 M2 | 130.000 Euro

2-kateshe e rrethuar me avlli, sip. totale, 400 M2, bashke me me dyqan. Dokumenta ne proces legalizimi. Çmimi

Botuar më 19/09/2019
130.000,00 euro

GREQI, NE MARATHONA, 2KM LARG PLAZHIT,

ne zone shume te mire | 80 M2 | 100.000 Euro

Ne shtepi private shitet 2+1, 80 M2, hyrje e rregulluar, me hipoteke.

Botuar më 19/09/2019
100.000,00 euro

BABRRU,

Kamez, | 600 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi banimi nje kateshe 2+1, me porte dhe avlli me vehte, 600 M2, dokumentat ne proces legalizimi.

Botuar më 19/09/2019
5.000.000 leke