Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MULLET - PETREL

Ne shitje Vile e re dhe Luksoze | 430 M2 | 420.000 Euro

PRANE TEG TIRANE, 430 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ...

Botuar më 23/09/2021
420.000,00 euro

PLAZHI MALIT TE ROBIT PRANE HOTEL PRESTIGE

Plazhi i Malit te Robit prane Hotel Prestige | 160 M2 | 240.000 Euro

Në Plazhin e Malit të Robit pranë Hotel Prestige në një kompleks vilash SHITET v...

Botuar më 20/09/2021
240.000,00 euro

PLAZH DURRES MBAS POSTES SHQIPTARE

Plazh Durres mbas Postes Shqiptare | 492 M2 | 190.000 Euro

OKAZION!!! Në Plazhin e Durrësit pranë Postës Shqiptare SHITET ndërtesë 3 Kate...

Botuar më 19/09/2021
190.000,00 euro

SAUK

Fshati SOS | 420 M2 | 672.000 Euro

Ne Sauk, prane fshatit SOS, shitet vile dyshe ne nje zone mjaft te qete te Tiranes.Cdo vile eshte e perbere nga tre kate, kati nentoke, kati i pare dhe kati i dyte., 420 M2, 4 banjo

Botuar më 25/09/2021
672.000,00 euro

NE ZONEN E FRESKUT

PRANE RESTORANT FRESKUT | 430 M2 | 1.200 Euro

Jap vile 3 katshe moderne dhe mobilim modern., 430 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Siperfaqe trualli 550m2. Me gjelberim dhe peme dekorative. Jepet vetem per afat te gjate mbi 3 vite per shoqata apo per te huaj. Garanci 3 qera mujore.

Botuar më 25/09/2021
1.200,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - TIRANE

Institut | 544 M2 | 470.000 Euro

Shitet vilë me 3 kate dhe një kat bodrum në Institut.Në total është 544 m2, ku 145 m2 është secili kat.Ka kubaturë të rregullt, punime mjaft cilësore,oxhak funksional. E pajisur me kondicioner, post parkimi dhe hapësira të shfrytëzueshme., 544 M2, 10 ambjente, totali i kateve 3, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 7 dhoma gjumi, 3 ballkone, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/09/2021
470.000,00 euro

SHTEPI PRIVATE NE NDERTIM E SIPER DHE TOKE NE SHITJE NE PEZE TE VOGEL NE TIRANE (ID 4141016)

Ne Peze te vogel | 92.8 M2 | 75.000 Euro

Shitet shtepi private ne ndertim e siper dhe toke, siperfaqa e tokes 730 m², dhe siperfaqa e objektit ne ndertim 92.8 m². Toka eshte e mbushur me peme frutore, drita dhe uje 24 ore. Objekti eshte ne faze karabina.Cmimi 75000 Euro., 92.8 M2, Property ID : 4141016

Botuar më 25/09/2021
75.000,00 euro

SHTEPI PRIVATE NE NDERTIM E SIPER DHE TOKE NE SHITJE NE PEZE TE VOGEL NE TIRANE (ID 4141016)

Ne Peze te vogel | 92.8 M2 | 75.000 Euro

Shitet shtepi private ne ndertim e siper dhe toke, siperfaqa e tokes 730 m², dhe siperfaqa e objektit ne ndertim 92.8 m². Toka eshte e mbushur me peme frutore, drita dhe uje 24 ore. Objekti eshte ne faze karabina.Cmimi 75000 Euro., 92.8 M2, Property ID : 4141016

Botuar më 25/09/2021
75.000,00 euro

SHITET SHTEPI PRIVATE NE ZONEN E KOMBINATIT PAS KOMISARIATIT TE POLICISE NR.6(ID 4141013)

Ne zonen e Kombinatit pas Komisariatit te Policise nr.6, | 300 M2 | 115.000 Euro

Shitet shtepi private, me siperfaqe totale 300 m² dhe siperfaqe totale ndertimi 198 m² (99 m² secili kat), shtepia organizohet ne 2 kate. Shtepia ka mundesi qe te ndahet ne 2 hyrje. Shitet bosh. Ka orientim me diell. Me hipoteke. Cmimi 115.000 euro ( i diskutueshem), 300 M2, Property ID : 4141013 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/09/2021
115.000,00 euro

SHTEPI ME QERA (VILE 2-KATESHE) - NE FARKE ID: BILLION498

Farke | 1.400 M2 | 1.800 Euro

Vila perbehet prej 200 m2 ndertim te cilat ndahen ne dy kate. Kati i I prej 120 m2 dhe kati i dyte prej 80 m. Gjithashtu edhe ne pjesen e jashtme te viles ka mundesi parkimi per 3 makina.Kati i pare ka nje dhome ndenje, nje ambjent gatimi te vecuar ,nje dhome gjumi, , nje tualet dhe nje ballkon. Kati 2 perbehet nga nje korridor I cili ben shperndarjen ne 2 dhoma gjumi ,nje tualet dhe 2 ballkone., 1.400 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, vendparkim, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Gjithashtu ka edhe nje kat -1 ne te cilin ndodhen dy vende parkimi te mbuluar dhe nje depo. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500 Kenaqesia juaj

Botuar më 25/09/2021
1.800,00 euro/muaj

SAUK,

prane Liqenit Artificial | 450 M2 | 3.000 Euro

Shitet ose jepet me qera vile 4 kateshe, me ashensor, 450 M2, bosh, plus 150m garazhe+300m oborr, perbehet: kati 0 garazh, kati I dhe II 4 doma+sallon+3 banjo+3 ballkone, te kompletuara, kati III, hapesire e madhe. (shitet 1.200 E/m i diskutueshem)

Botuar më 25/09/2021
3.000,00 euro

KSAMIL

Ksamil | 650 M2 | 550.000 Euro

Hotel ne shitje ne Ksamil. Me siperfaqe trualli 650m2. Eshte e organizuar ne 2 Kate me 165m2 secili. 350m2 jane te organizuara ne 10 dhoma . Hoteli ka leje ndertimi per kat te trete. Ka edhe pishine., 650 M2

Botuar më 25/09/2021
550.000,00 euro

KSAMIL

KSAMIL | 650 M2 | 550.000 Euro

Shitet hotel ne Ksamil me sip.trualli 650 m2.Hoteli eshte i organizuar ne 2 kate me sip.ndertimi 350 m2.Ka 10 dhoma,recepsion,ka dhe pishine.Me sip, 650 M2, 10 ambjente, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Disponon certifikate pronesie.

Botuar më 25/09/2021
550.000,00 euro
)