Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “IRFAN TOMINI”

nr.52, Blloku I vilave Selite, | 500 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera vile tre katgeshe, 12 dhoma, e mobiluar teresisht, me parkim per 4 auto...

Botuar më 15/07/2018
1.300,00 euro

PEZE E VOGEL,

BUJTINA E KUQE | 600 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile dy kateshe, 600 M2, 3 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, me dokumenta

Botuar më 16/07/2018
100.000,00 euro

BABRRU,

prane Xhamise | 365 M2 | 35.000 Euro

Shitet shtepi private+ toke, 365 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, me dokumenta

Botuar më 16/07/2018
35.000,00 euro

FUSHE KRUJE - KRUJE

lagjia "Grumbullit", | 360 M2 | 125.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe me sip, 360 M2, + 610m² truall, ndertim i ri i pabanuar i gatshem per te banuar, punime cilesore

Botuar më 16/07/2018
125.000,00 euro

PETRELE

Mullet | 1.000 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet shtepi e vjeter dy kateshe, 1.000 M2

Botuar më 16/07/2018
8.000.000 leke

"KOMUNA PETRELE",

fshati Daijas | 1.300 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet shtepi private e vjeter, 1.300 M2

Botuar më 16/07/2018
5.500.000 leke

PRANE TV KLAN,

tek rreth rrotullimi, | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera vile 2-kateshe 2+1+dhome ndenje, 100 M2, e mobiluar totalisht. Oborr, tarrace te shfrytezueshme.

Botuar më 16/07/2018
25.000 leke

RR."URA"

tek Komisariati nr 4 | 70 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 16/07/2018
17.000 leke

OKAZION!! DURRES, SHITET VILE ME HIPOTEKE!!! DURRES, PRANE SHKOLLES,

tek ish Keneta, | 500 M2 | 75.000 Euro

Shitet ose jepet me qera per te huaj vile, sip. ndertimi 150m², me oborr, sip. toke, 500 M2, ambiente dhe arredime teper bashkohore, me kamera sigurie dhe sistem alarmi, punime cilesore, me infrastrukture te rregullt. Me hipoteke. Çmimi shitjes

Botuar më 16/07/2018
75.000,00 euro

RR. LEON ZHERON

prane xhamise, kombinat | 270 M2 | 70.000 Euro

Shitet shtepi private (3+1) ose jepet me qera 15000 leke, sip. totale, 270 M2, bashke me oborrin, me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/07/2018
70.000,00 euro

VAQARR

prane burgut | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 16/07/2018
8.000.000 leke