Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MULLET - PETREL

Ne shitje Vile e re dhe Luksoze | 430 M2 | 420.000 Euro

PRANE TEG TIRANE, 430 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ...

Botuar më 23/09/2021
420.000,00 euro

PLAZHI MALIT TE ROBIT PRANE HOTEL PRESTIGE

Plazhi i Malit te Robit prane Hotel Prestige | 160 M2 | 240.000 Euro

Në Plazhin e Malit të Robit pranë Hotel Prestige në një kompleks vilash SHITET v...

Botuar më 20/09/2021
240.000,00 euro

PLAZH DURRES MBAS POSTES SHQIPTARE

Plazh Durres mbas Postes Shqiptare | 492 M2 | 190.000 Euro

OKAZION!!! Në Plazhin e Durrësit pranë Postës Shqiptare SHITET ndërtesë 3 Kate...

Botuar më 19/09/2021
190.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE (VILE 2 KATESHE) - NE HAMALLAJ ID: BILLION1031

Hamallaj | 10.500 M2 | 1 Euro

Vila ka nje siperfaqe totale 10500 m2 .Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Vila eshte e organizuar,ne 1 sallon ndenje,kuzhinë me vete,4 dhoma gjumi , 2 ballkone dhe 2 veranda.Kati 1 eshte i organizuar me nje dhome gjumi, 1 kuzhine ,1 sallon pritje dhe 1 kantine vere te vogel ,plus verande .Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 tualet, plus 2 ballkone dhe 1 verande., 10.500 M2, 5 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Vila eshte pjeserisht e mobiluar. Gjithashtu toka eshte e mire organizuar dhe e mbjelle me portokalle , peme te ndryshme dhe agrume te tjera. Na kontaktoni ne nr: +355692033500

Botuar më 26/09/2021
1,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN 4 DESHMORET NE TIRANE (ID 4121616)

Rr. 4 Deshmoret, afer Shkolles se Kuqe, | 102 M2 | 127.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 102 m² total (92.3 m² i brendshem) me Hipoteke, kati 2 me ashensor,i mobiluar, 2 tualete, ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat. Shitet 127000 Euro., 102 M2, Property ID : 4121616 www,dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
127.000,00 euro

EKSKLUZIVE SHITET VILE 3 KATESHE TEK RRUGA SIRI KODRA PRANE HOTEL MERIDIANIT NE TIRANE (ID 4151054 )

Rruga Siri Kodra, afer Hotel Meridianit | 349.9 M2 | 210.000 Euro

Shitet Vile 3 Kateshe, siperfaqe totale 349.9 m² me Hipoteke, perbehet nga: 5 dhoma gjumi, soxorno e madhe, 3 ballkone, 3 korridore shperndares, 3 tualete secili me dritare, oborr, mundesi parkimi., 349.9 M2, Property ID : 4151054 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
210.000,00 euro

VILE ME QERA NE RRUGEN E DIBRES NE AFERSI TE MEDRESESE NE TIRANE (ID 4251166)

Ne Rrugen e Dibres ne afersi te Medresese | 1.000 M2 | 3.500 Euro

, jepet vile me qera, siperfaqe totale ndertimi 1000 m² me 400 m² oborr me pishine dhe palma. Vila eshte e organizuar ne 3 kate mbi toke dhe nje kat nen toke, si edhe nje garazh ku mund te futen 2 makina. E gjithe vila eshte e shtruar me parket, kondicionere, ashensor, sistem kamerash, ambazhure te ardhur nga Austria, ku ambazhuri i sallonit kryesor eshte me gure zvarofski., 1.000 M2, Property ID : 4251166 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
3.500,00 euro

NE PERIFERI TE TIRANES JEPET SUPER VILE ME QERA (ID 4251176)

Ne periferi te Tiranes, prane Ndroqit | 165 M2 | 2.500 Euro

Jepet vile 1 kateshe me qera. Vila ka siperfaqe 165 m², e cila organizohet ne sallon te bollshem ndenje se bashku me ambientin e gatimit, koridor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Vila eshte mobiluar me arkitekt deri ne detaje, me cdo gje te re dhe cilesore, e gjithe vila eshte e shtruar me parket, ka oxhak funksional, kamera sigurie.Cmimi 2500 euro, 165 M2, Property ID : 4251176 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
2.500,00 euro

VILE ME QERA MJULL BATHORE PERBALLE QENDRES TREGTARE TEG NE TIRANE (ID 4251127 )

Mjull Bathore, afer Akacia Hill, | 530 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, e mobiluar ne menyre bashkohore, siperfaqe 330 m² ne total ndertim (siperfaqe 110 m² per secilin kat), oborr me gjelberim dhe undesi parkimi per dymakina, vila perbehet nga 2 soxhorno, 6 dhoma gjumi, 4 ballkone dhe nje verande te madhe, 3 tualete. Jepet me Qera 1500 euro i negociueshem, 530 M2, Property ID : 4251127 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
1.500,00 euro

VILE 2-KATESHE + PAPAFINGO ME QERA NE ZONEN E TEG-UT NE MJULL BATHORE NE TIRANE (ID 4251110)

Prane TEG ne Mjullbathore, | 375 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera Vile 2-kateshe + papafingo, siperfaqe totale 375 m², e mobiluar, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, sallon i madh, kuzhine me vete, kondicioner, kati i dyte me parket, verande, papafingo, lidhet nga brenda me shkalle, me oborr para.Jepet me qera 1500 euro., 375 M2, Property ID : 4251110 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
1.500,00 euro

VILE 2-KATESHE + PAPAFINGO ME QERA NE ZONEN E TEG-UT NE MJULL BATHORE NE TIRANE (ID 4251110)

Prane TEG ne Mjullbathore, | 375 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera Vile 2-kateshe + papafingo, siperfaqe totale 375 m², e mobiluar, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, sallon i madh, kuzhine me vete, kondicioner, kati i dyte me parket, verande, papafingo, lidhet nga brenda me shkalle, me oborr para.Jepet me qera 1500 euro., 375 M2, Property ID : 4251110 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
1.500 euro

VILE ME QERA, RRUGA E KAVAJES, PRANE BLLOKUT TE AMBASADAVE NE TIRANE (ID 4251079)

Rruga e Kavajes , prane Bllokut te ambasadave, | 145 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe, 3+1, siperfaqe 145 m², kondicioner ne cdo dhome, oxhak me dru, parket, 2 tualete, ballkon, sistem alarmi, gjenerator, vendparkimi per nje makine, orientimi Jug-Veri.Jepet me qera 1000 euro, 145 M2, Property ID : 4251079www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
1.000,00 euro

VILE ME QERA TEK RRETHRROTULLIMI SAUKUT, PRANE TEG-UT NE TIRANE (ID 4251173)

Tek rrethrrotullimi Saukut, prane TEG-ut | 340 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera Vile 2-kateshe, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 340 m², kondicioner, 3 tualete, 3 ballkon, oborr i mobiluar 100 m², orientim me diell.Kati i pare me siperfaqe 120 m² organizohet ne nje soxhorno, kuzhina, nje tualet, nje ballkonKati i dyte me siperfaqe 120 m² organizohet ne 3 dhoma gjumi, nje tualet qendror, nje tualet ne dhomeJepet me qera 1800 euro, 340 M2, Property Id:4251173 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
1.800,00 euro
)