Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZUM BABA VLORE

Kuzum Baba VLORE | 150 M2 | 75.000 Euro

SHITET shtepi 150 m2 e vendosur ne nje truall prej 225 m2 ne Certifikate Pronesie dhe...

Botuar më 13/06/2021
75.000,00 euro

KSAMIL

Ksamil | 650 M2 | 550.000 Euro

Hotel ne shitje ne Ksamil. Me siperfaqe trualli 650m2. Eshte e organizuar ne 2 Kate me 165m2 secili. 350m2 jane te organizuara ne 10 dhoma . Hoteli ka leje ndertimi per kat te trete. Ka edhe pishine., 650 M2

Botuar më 21/06/2021
550.000,00 euro

VILE ME QERA TEK TEG-U, PRANE “COLOMBO REZIDENCE” NE TIRANE (ID 4251164)

ek TEG-u,prane Colombo Rezidence | 264 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe me papafingo, bosh, siperfaqe 264 m² + 50 m² verande, kondicioner, 5 tualete me dritare, 3 ballkone, oborr 110 m², orientim me diell.Kati 1 i viles organizohet ne nje dome ndjenje, kuzhine, 1 tualet dhe koridori shperndares.Kati i dyte i viles organizohet ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete, nje koridor dhe nje verande...Jepet me qera 1500 euro i diskutueshem, 264 M2, Property ID : 4251164www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
1.500,00 euro

VILE LUKSOZE ME QERA TEK REZIDENCA “SECRET GARDEN”, PRANE TEG-UT NE TIRANE (ID 4251171)

Rezidenca “Secret Garden”, prane TEG-ut | 440 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera Vile Luksoze 3-kateshe, po mobilohet me te gjitha ne menyre moderne( mobilimi perfundon per 1 jave), mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 440 m² ndertese + 400 m² oborr i gjelberuar, soxhorno, kuzhine, 5 dhoma gjumi, 5 tualete me dritare, 3 ballkone, verande, depo, garderobe, orientim me diell., 440 M2, Property ID : 4251171 www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
4.000,00 euro

RRUGA E PLAZHIT

GOLEM DURRES | 270 M2 | 160.000 Euro

Shitet Vile e re ne 3 kate, 270 M2, kati 3, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Me Hipotek + sip 200m2 toke

Botuar më 21/06/2021
160.000,00 euro

MULLET - PETRELE

PRANE TEG TIRANE | 430 M2 | 470.000 Euro

Shitet Vile e re me 3 Kate, 430 M2, kati 3, totali i kateve 3, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Me Hipoteke + sip 890m2 toke

Botuar më 21/06/2021
470.000,00 euro

MJULL BATHORE

RRUGA IBRAHIM SHALQIZI | 1.000 M2 | 350.000 Euro

Shitet Vile e re me 3 Kate, 1.000 M2, kati 3, totali i kateve 3, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 7 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Me Hipotek

Botuar më 21/06/2021
350.000,00 euro

SELITE E VOGEL TIRANE

RRUGA ILIA DILO SHEPERI | 130 M2 | 165.000 Euro

Shitet Vile e re me 2 Kate, 130 M2, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Me Hipotek + sip 400m2 toke

Botuar më 21/06/2021
165.000,00 euro

MJULL BATHORE

REZIDENCA AKACIA HILLS | 570 M2 | 1.200.000 Euro

Shitet Vile Luksoze e re me 4 kate, 570 M2, kati 4, totali i kateve 4, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 6 dhoma gjumi, 6 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Me Hipotek + sip 720m2

Botuar më 21/06/2021
1.200.000,00 euro

RRUGES PER NE KRRABE

10 MINUTA NGA TEG TIRANE | 196 M2 | 150.000 Euro

Shitet Vile e re me 3 Kate, 196 M2, kati 3, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re, Me Hipotek + sip 850m2 toke

Botuar më 21/06/2021
150.000,00 euro

VILE 2-KATESHE ME QERA NE ZONEN E TEG-UT NE MJULL BATHORE NE TIRANE (ID 4251125)

Prane TEG | 500 M2 | 5.000 Euro

Jepet me qera vile me sipërfaqe 500m²,2 Kate, 3 Dhoma gjumi, 3 banjo, Sistem me kamera, Sistemi i detektorit të tymit, Sistemi i ngrohjes me ujë ftohës, Kostoja e funksionimit të sistemit të rigjenerimit të ujërave të shiut = 0, Sistemi i ngrohjes gjeotermale kostoja e funksionimit = 0, Sistemi anti vjedhje me rrufe nga një pikë e largët, Pishinë me xhakuzi dhe gur të mbuluar , qetësi absolute, 500 M2, Property ID :4251125 www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
5.000,00 euro
)