Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “IRFAN TOMINI”

nr.52, Blloku I vilave Selite, | 500 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera vile tre katgeshe, 12 dhoma, e mobiluar teresisht, me parkim per 4 auto...

Botuar më 15/07/2018
1.300,00 euro

2 KM NGA KAMZA

tek tabela kur mbaron Tirana dhe fillon Kruja | 300 M2 | 75.000 Euro

Ne Qerek, shitet shtepi 2 kateshe, 300 M2, me 500m² trruall ndertimi+500m bace, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 23/07/2018
250,00 euro/m2

OKAZION! RRUGA "MIHAL GRAMENO"

tek zona e vilave | 900 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vile 4 kateshe. Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me sip. banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande. 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje. Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike, 3 banjo., 900 M2, 8 ambjente, 3 banjo, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: e rikonstruktuar, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim, gjenerator silencioz. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar nga shtetas te huaj

Botuar më 23/07/2018
1.500,00 euro/muaj

RR. "GRAMOZ PASHKO",

Pranë Vilave Gjermane. | 166 M2 | 210.000 Euro

Shitet Vilë me hipotekë me sip. trualli prej 267 m². Themelet janë hedhur për 3 kate të tjerë. E ndarë në 2 kate, ku në katin përdhe (0), gjenden 2 dhoma, 1 tualet, 1 kuzhinë dhe garazhi. Në katin e dytë gjenden 1 dhomë ndënjeje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verandë me sip. 21.5 m²., 166 M2, 3 banjo, Në oborrin e gjelbëruar përreth vilës janë mbjellë pemë frutorë

Botuar më 22/07/2018
210.000,00 euro

NE RRUGEN BERXULL LAKNAS

500m nga rruga e Rinasit ne Buke | 300 M2 | 190.000 Euro

Shitet ose kembehet vile 2-kateshe me 300m ndertim dhe 620 toke. E rethuar me mure dhe kangjella dhe lulishte reth e qark, me tre porta hyrese. Perbehet: 4 dhoma gjumi, banjo, sallon, kuzhine, banjo te madhe, garazhd makine, 300 M2, Objekti mund te perdoret dhe per aktivitet tregtar si depo, kopeshte, hotel ose restorant. Infrastuktur te plote, me hipoteke dhe e rivleresuar

Botuar më 22/07/2018
190.000,00 euro

SHENA VLASH

Lagja Mirdita, rruga qe shkon per ne sektor te ri | 440 M2 | 120.000 Euro

Shitet vile 3-kateshe me siperfaqr ndertimi 440m2 dhe 1 dylym toke e rrethuar, e pa perfunduar. Pa dyer, dritare dhe pllaka., 440 M2

Botuar më 22/07/2018
120.000,00 euro

SELITE

te blloku i vilave selite | 100 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati i pare i nje vile 2-kateshe, 100 M2, 1 banjo, me hyrje me vete,

Botuar më 21/07/2018
15.000 leke/muaj

DURRES

lagjia 14 | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile me sip banimi, 100 M2, vendparkim, oborr, pjeserisht i mobiluar, +500m² truall, me dokumenta te rregullta. E pershtatshme per biznes ose banim. Mundesi kembimi me ap. ne Tirane

Botuar më 21/07/2018
100.000,00 euro

DURRES, LAGJIA 14, SHKOZET

mbrapa tregut te fruta-perimeve | 1.000 M2 | 145.000 Euro

Shitet vile 3-kateshe, me sip. kati 140m², 2+1+soxhorno, sip. totale, 1.000 M2, 3 banjo, hyrje me vete secili kat, vend parkimi, kushte bashkohore, me dokumenta te rregullta, e rrethuar me avlli

Botuar më 20/07/2018
145.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

pas vodafon | 120 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera kati 2 i nje vile, 120 M2, pjeserisht i mobiluar, me garazhd, dy kondicioner, pershtatet per banim ose per aktivitete

Botuar më 20/07/2018
50.000 leke

RR. “MARUBI”

LAPRAKE | 120 M2 | 90.000 Euro

Shitet shtepi private 1-kateshe, 120 M2, 3+1, me oborr 60m², me hipoteke

Botuar më 20/07/2018
90.000,00 euro