Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE MJULL – BATHORE, VETEM 5 MIN NGA TEG,

15 MIN NGA QENDRA E TIRANES | 285 M2 | 420000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
NE MJULL – BATHORE, VETEM 5 MIN NGA TEG,, 15 MIN NGA QENDRA E TIRANES, 285 M2, 420.000 euro
Përshkrim

Vile ne shitje 2 Kateshe + Bodrumi me sip. oborr 577 m2 + pishine. Kati perdhe, ambient ndenje, kuzhina + ngrenia e vecuar, banjo, studio, garazhi per 2 makina dhe ballkoni. Kati pare 3 dhoma gjumi, 2 banjo, lavanderi, garderobe dhe ballkon. Ne bodrum ndodhen nje dhome gjumi, nje studio, dhome lojrash/fitness dhe nje banjo. Me hipoteke, 285 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

420.000,00 euro

Botuar më 10/09/2019

Telefon
Email