Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK SHKOLLA E BASHKUAR

NE ALLIAS | 150 M2 | 450 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, 150 M2, i mobiluar, kati I dhe II ambjent per dyqane, ndersa kati III ambjent banimi.

Botuar më 22/09/2019
450,00 euro

VLORE

prane Bashkise | 420 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.ndertimi 146m secili kate+30m garazhd, sip.totale, 420 M2, me hipoteke, i kompletuar.

Botuar më 22/09/2019
150.000,00 euro

GOLEM, DURRES

180 m nga deti dhe 40 km nga aeroporti | 400 M2 | 500.000 Euro

Shitet vila LIDSON, ndertim dhe arredim luksoz, 400m² sip. ndertim dhe 500 m² sip. oborri. Mobilim i personalizuar, air condition Fancoil System, Panele diellore per ujin, parkim per 3 makina, pishine 9x4.5, 1 verande + 1 tarrace. 5 dhoma gjumi, 6 banja, 2 sallone, 2 kuzhina, 2 depo., 400 M2, 5 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, gjendja: shume e mire, Kushte te shkelqyera akomodimi. Dyqane dhe restorante ne zone.

Botuar më 22/09/2019
500.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

tek Princ Park | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1 ne nje vile, 120 M2, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar

Botuar më 21/09/2019
300,00 euro

RRUGA ELBASANIT

tek prin Park | 120 M2 | 800 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, 120 M2, i mobiluar, cdo kat, pjeserisht e mobiluar

Botuar më 21/09/2019
800,00 euro

RRUGA E ELBASANIT,

prane ambasades Turke dhe sofres Ariut, ne vile private | 56 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 56 M2, 1 banjo, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, verande 40m², garazh, ambiente me gjelberim.

Botuar më 21/09/2019
18.000 leke

RR. ZANA FLLOQI

nr.46 Kodra e Priftit | 223 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet vile dy kateshe, 223 M2, 3 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, truall 250m², me hipotek, e rivleresuar. Me garazh

Botuar më 21/09/2019
20.000.000 leke

GOLEM, DURRES

vetem 180 m nga deti dhe 40 km nga aeroporti | 400 M2 | 25 Euro

Jepet me qera vila LIDSON, ndertim dhe arredim luksoz, 400m² sip. ndertimi dhe 500 m² sip. oborri. Mobilim i personalizuar, air condition Fancoil System, Panele diellore per ujin, parkim per 3 makina, pishine 9x4.5, 1 verande + 1 tarrace. 5 dhoma gjumi, 6 banja, 2 sallone, 2 kuzhina, 2 depo., 400 M2, Kushte te shkelqyera akomodimi! Jepet per 10 persona.

Botuar më 21/09/2019
25,00 euro/person

LUSHNJE QENDER ,MBRAPA STACIONI TRENIT

lagjia 18 tetori (stacioni trenit) | 360 M2 | 75.000 Euro

SHITET VILE 3 KATESH NE LUSHNJE MBRAPA STAZIONI TRENIT ESHT NJE VILE ME SIPERFAQE 360 MQ KATI TOKSORE ESHT MOBILUAR KA 3 VENDE PER PARKUAR MAKINEN KA TE GJITHA DOKUMENTAT, 360 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, TEL TEUTA 00355672496167 RIGEL 00393452849921(WASAPP) BERTI 00355693249398

Botuar më 20/09/2019
75.000,00 euro

FRESKU

Fresku TV 2000 | 95 M2 | 105.000 Euro

Ne Tirane ne zonen e Freskut prane TV 2000 SHITET shtepi private me siperfaqe 95 m2 dhe 400 m2 truall. Shtepia ka 3 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe nje tualet. Zona e qete, ajri i paster. Disponon Certifikate PronesieCmimi 105.000 euroPer cdo informacion kontaktoni ne:Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail, 95 M2, 4 ambjente, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/09/2019
105.000,00 euro