Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

UNAZA E PLAZHIT DURRES

Unaza e Plazhit Durres | 110 M2 | 65.000 Euro

Ne Durres prane Unazes se Plazhit SHITET shtepi private e perbere nga nje bodrum,verande,2 dhoma gjumi,ambjent gatim ngrenie ndenje,2 tualete me dritare,oborr si dhe parkim per 3 makina. Sip e truallit eshte 300 m2, shtepia ka sip 110 m2. Zona ku ndodhet shtepia eshte e qete dhe mes ajrit te paster. Me Certifikate Pronesie.Cmimi 65.000 euro.Kontakt 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 110 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/08/2019
65.000,00 euro

TIRANE RRUGA MINE PEZA

Tirane Rruga Mine Peza | 1.000 M2 | 7.000 Euro

Ne Tirane ne rrugen Mine Peza jepet me QERA super ndertese rezidenciale me 5 kate. Ndertesa perbehet ngaKati i garazhdit 151 m2.Kati 1 zyra 151 m2.Kati 2 ap 3+2+3 180 m2.Kati 3 ap 3+2+3 tualete 180 m2.Kati i 4 ap 2+1+1 tualet 180 m2.Tarrace 120 m2.Kopesht i gjelberuar 350 m2 E pershtateshme edhe si qender administrate.Cmimi 7.000 euro/muaj.Cel. 0684109062, onlineprona@gmail.com, 1.000 M2, 30 ambjente, totali i kateve 5, 10 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 10 dhoma gjumi, 6 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/08/2019
7.000,00 euro/muaj

TEK TREGU CAM

Prane postes Qendrore | 100 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera kati i II-te dhe i III-te i nje ndertese 3-kateshe, 100 M2, Kati i 2-te ka 4 dhoma te lidhura me tualet te vecante. Kati i 3-te dy salla dhe banjo te vecanta. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Jepet e plote ose me pjese.

Botuar më 20/08/2019
2.000,00 euro

RRUGA JORDAN MISJA

Prane Mobilieri Mondial | 200 M2 | 17.000.000 Leke

Shitet Vile dy kateshe , kati i pare i perfunduar , kati i dyte ndertuar deri ne tulle pa suvatime, 200 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/08/2019
17.000.000 leke

RRUGA DANIEL NDREKA

Tirane e Re, Blloku i vilave | 200 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera vile, 200 M2, kati 3, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/08/2019
1.000,00 euro/muaj

KSAMIL

100 m nga deti | 200 M2 | 215.000 Euro

Vile dy kateshe, e paperfunduar, 200 M2, gjendja: e re, mundesi e ndertimit te nje vile tjeter ose pishine. Me dokumenta te rregullta pronesie. 500m² truall

Botuar më 20/08/2019
215.000,00 euro

PRANE SELISE SE BEKTASHINJVE,

BUZE RRUGE KRYESORE | 500 M2 | 270.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe + 1 kat garazhd , me sip. toke, 500 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, sip. ndertimi 600m²

Botuar më 20/08/2019
270.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

prane shkolles "Faik Konica" | 90 M2 | 350.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip. per secilin kat, 90 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, Aktualisht me qera 900 Euro. me hipoteke

Botuar më 20/08/2019
350.000,00 euro

ALLIAS

prane Fakultetit te Mjekesise | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/08/2019
18.000 leke

RR. "BERISHA"

Prane Stadiumit Kamez, Piazza | 260 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera shtepi private 1 kateshe 4+1+ballkone 134 M2 siperfaqja e truallit, 260 M2, 5 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/08/2019
15.000 leke