Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “TRE VELLEZERIT KONDI”,

midis Vilave Amerikane dhe Gjermane, prane Qytetit Studenti, | 380 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera vile 3-kateshe. aktualisht hostel me 28 shtreter gati per pune ose bizn...

Botuar më 23/05/2018
2.000,00 euro

OKAZION!! SHITET VILE ME HIPOTEKE!! YRSHEK,

ngjitur me kliniken e syve Uzllova, | 1.450 M2 | 215.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe: 3 dhoma gjumi, 3 banjo, 3 sallone, garazh, ballkone, sip. ndertimi 309m², punime te kohes, me sip. toke te lire, 1.450 M2, Me hipoteke, çertifikate pronesie. (Shitet ose kembehet me klering).

Botuar më 24/05/2018
215.000,00 euro

LAGJA 5, RRUGA ISMAIL QEMAILI, DURRES

Afer stadiumit | 780 M2 | 450.000 Euro

Shitet vile 4+1 kate me certifikate pronesie.Vila gjendet ne kryqezim te lagjes dhe eshte e pershtatshme per biznes dhe per banim. Kati pare 140 m2 ka nje bar kafe dhe 2 magazina te medha. kati i dyte 178m2 eshte restorant me ambient gatimi per 150 persona dhe eshte i mobiluar me dru. Kati 3 dhe 4 jane ambiente banimi te kompletuar. Kati 5 papafingo. Cmimi i diskutueshem, 780 M2, totali i kateve 5, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 ballkone, verande, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/05/2018
450.000,00 euro

TEK MEDRESJA

ish rruga Formimi i Partise | 140 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera shtepi private 2 kateshe, 140 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 23/05/2018
40.000 leke

RR."ARJAN XHUMANI"

700 m larg Venue Club | 330 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile 3 kate, 330 M2, me papafingo, e mobiluar ne menyre bashkekohore, me hipoteke. Shitet sebashku me nje shtepi private 76m², me hipoteke me vehte, por ne te njejtin truall me sip 400m²

Botuar më 23/05/2018
200.000,00 euro

RR. “TRE VELLEZERIT KONDI”,

midis Vilave Amerikane dhe Gjermane, prane Qytetit Studenti, | 380 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera vile 3-kateshe. aktualisht hostel me 28 shtreter gati per pune ose biznes tjeter privat, sip, 380 M2, 7 banjo, 9 dhoma gjumi, 2 holle, 4 ballkone, çdo ambient me kondicioner, oborr me gjelberim 200m², parkim per 5 makina, panel diellor.

Botuar më 23/05/2018
2.000,00 euro

SHES VILE TEK KODRA E PRIFTIT. ME HIPOTEKE.

NE ZONEN E SHKOLLES MREKULLIA | 330 M2 | 155.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe me si trualli 330m², si ndertimi, 320 M2, bosh, gjendja: shume e mire, kati 3 ne proces legalizimi, 2 katet e tjera me hipoteke. Mundesi kembimi me apartament 1+1 ne xhamllik, porcelan, kinostudio plus pjesa tjeter pagese cash., 330 M2, totali i kateve 3, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jo agjensi imobilare.

Botuar më 23/05/2018
155.000,00 euro

LAPRAKË

Vilë në Laprakë | 580 M2 | 150.000 Euro

Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe të sigurt. Është 2 katëshe, ka një sipërfaqe totale prej 580 m2 dhe disponon një oborr të bollshëm të mbjellë me pemë decorative. Te dy katet jane te përshtatshme për banim, dhe jane te organizuar me sallonin,ambjentin e gatimit,2 dhomat e gjumit,2 tualete dhe ba, 580 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/05/2018
150.000,00 euro

PLAZH DURRES

Rrota e Kuqe | 650 M2 | 250.000 Euro

Shitet ose nderrohet vile 4-Kateshe, 650 M2, 15 ambjente, totali i kateve 4, 11 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 15 dhoma gjumi, 8 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/05/2018
250.000,00 euro

PRANE SPITALIT HYGEA

jepet | 85 M2 | 20.000 Leke

Me qera 2+1, kati II, 85 M2, pjeserisht e kompletuar, shtepi private, parkim per makine.

Botuar më 23/05/2018
20.000 leke

VAQARR

prane shkolles se Edukimit, | 130 M2 | 800.000 Euro

Shitet katI II i nje shtepie private, 130 M2, 300m² toke, 2 puse, dokumenta te rregullta, me hipoteke

Botuar më 23/05/2018
800.000,00 euro