Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE GJIRIN E LALZIT

ne bllokun e vilave te reja | 350 M2 | 500000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Ne Gjirin e Lalzit, ne bllokun e vilave te reja, 350 M2, 500.000 euro
Gjendja: e re
Përshkrim

Okazion!!!!!! Shiten dy vila 2 -kateshe me projekt modern.Secila me siperfaqe ndertimi 174 m2,shoqeruar me 470 m2 truall( i shfrytezueshem per pishina dhe aktivitete te tjera).Njera nga vilat ne rrjesht te pare dhe tjetra ne rrjesht te dyte.Me dokumentacion te rregullt.E trajton vetem Agjensia RE-Al ,me adrese ne Qender fare prane kafe "Flora", 350 M2, gjendja: e re

500.000,00 euro

Botuar më 11/06/2019

Telefon
Email