Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VORE

MBRAPA CITY PARK | 2.000 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip. ndertimi 170m² + sip. e jashtme, 2.000 M2, oborr, i mobiluar, ndertim i ri. Me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt

Botuar më 12/11/2019
300.000,00 euro

TEK SHESHI AVNI RUSTEMI NE PAZARIN E RI

Shitet vile e pershtatur per HOSTEL | 116.2 M2 | 220.000 Euro

Vila eshte 2 kateshe dhe parkim 4 makina te vogla ose 2 te medha. Ka nje siperfaqe trualli prej, 116.2 M2, sip. totale ndertim i dy kateve 125.1m, sip.oborri 64.5 m. Me dokumenta te rregullta hipotekore. E rrethuar me porte me vete, me mur, 2 dyer, porte me vete me pult.

Botuar më 12/11/2019
220.000,00 euro

TEK SHESHI AVNI RUSTEMI NE PAZARIN E RI

Shitet vile e pershtatur per HOSTEL | 116.2 M2 | 220.000 Euro

Vila eshte 2 kateshe dhe parkim 4 makina te vogla ose 2 te medha. Ka nje siperfaqe trualli prej, 116.2 M2, sip. totale ndertim i dy kateve 125.1m, sip.oborri 64.5 m. Me dokumenta te rregullta hipotekore. E rrethuar me porte me vete, me mur, 2 dyer, porte me vete me pult.

Botuar më 12/11/2019
220.000,00 euro

KAMEZ, RRUGA TEUTA,

prane kompleksit Rinia | 400 M2 | 200.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe: 2+1secili/kat dhe me sip. per secilin kat 110m², ambient gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, me sip. toke, 400 M2, 2 banjo, i mobiluar, sistem ngrohje/ftohje, sistem kapot me periterol, ballkon ne te dyja katet, verande, vend parkim, oborr, kopesht. Shtepi e re me punime teper cilesore. Arredim bashkohor.

Botuar më 12/11/2019
200.000,00 euro

RR. "BAB REXHA", MBRAPA GLOBIT,

prane shkolles Albania | 600 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera vile 4-kateshe, sip. kati 160m², sip. totale, 600 M2, e pershtatshme per konvikt, hotel, azile, shoqata te ndryshme, etj.

Botuar më 12/11/2019
2.500,00 euro

ZONA E MARTENITETIT TE RI

Perballe Martenitetit te Ri | 120 M2 | 40.000 Leke

Ne Tirane ne zonen perballe Martenitetit te Ri jepet me QERA shtepi nje kateshe e perbere nga oborri, veranda, 2 dhoma gjumi, korridor, ambjent gatim ngrenie ndenje, 1 tualet dhe parking per makinen ne oborr.Cmimi 40.000 leke/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 120 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/11/2019
40.000 leke/muaj

TEK GJIMNAZI PARTIZANI, PRANE SHKOLLES KUQE

RRUGA “HAXHI SINA” | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private 1 kateshe, 70 M2, me ndarje 1+1, ambjent gatimi me vehte, me verande

Botuar më 11/11/2019
20.000 leke

RRUGA "KUVAJTIT",

TE PALLATI BRIGADAVE, | 28 M2 | 6.000 Leke

Jepet per ndarje qeraje 1 dhome me dy krevate, 28 M2, 2 banjo, e kompletuar dhe e rregulluar.

Botuar më 11/11/2019
6.000 leke/person

YZBERISHT

ne koder | 100 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet shtepi private, sip. ndertimi, 100 M2, sip. toke 100m², prespektive per kat te dyte, me hipoteke

Botuar më 11/11/2019
6.500.000 leke

NE SARANDE

te porti i jahteve | 322 M2 | 380.000 Euro

Shitet Vila, 322 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke

Botuar më 11/11/2019
380.000,00 euro
)