Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDERMJET RRUGES 'MYSLYM SHYRI'

DHE RRUGES SE 'KAVAJES' | 180 M2 | 1.100 Euro
Përshkrim

Jepet me qira vile dykateshe e mobiluar shume mire, 180 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia 'INF93' Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, kati 3, Tirane

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Vila
NDERMJET RRUGES 'MYSLYM SHYRI', DHE RRUGES SE 'KAVAJES', 180 M2, 1.100 euro
2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire
2 ballkone, bodrum, depo, vendparkim, oborr, kopesht
1.100,00 euro/muaj

Botuar më 12/06/2018

Telefon
Email