Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZUM BABA VLORE

Kuzum Baba VLORE | 150 M2 | 75.000 Euro

SHITET shtepi 150 m2 e vendosur ne nje truall prej 225 m2 ne Certifikate Pronesie dhe...

Botuar më 26/10/2021
75.000,00 euro

PLAZH DURRES

Plazh Durres | 294 M2 | 260.000 Euro

Në Plazhin e Durrësit pas Postës Shqiptare SHITET Vilë 2 kate me sip 294 m2, trua...

Botuar më 20/10/2021
260.000,00 euro

SHITET SHTEPI PRIVATE NE ZONEN E KOMBINATIT PAS KOMISARIATIT TE POLICISE NR.6(ID 4141013)

Ne zonen e Kombinatit pas Komisariatit te Policise nr.6, | 300 M2 | 115.000 Euro

Shitet shtepi private, me siperfaqe totale 300 m² dhe siperfaqe ndertimi 99 m², shtepia organizohet ne 2 kate. Kati i pare organizohet ne soxhorno, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe verande.Kati i dyte organizohet ne ambient ndenje, 2 dhoma gjumi(njera e pajisur me tualet), koridor dhe verande. Cmimi 115.000 euro ( i diskutueshem), 300 M2, Property ID : 4141013 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
115.000,00 euro

VILE 3-KATESHE NE SHITJE ZONA E TREGUT ELEKTRIK NE RRUGEN MIHAL GRAMENO (ID 4151056)

Ne zonen e Tregut Elektrik, ne rrugen Mihal Grameno | 329 M2 | 220.000 Euro

Shitet Vile 3-Kateshe me Oborr, Siperfaqe 329 m² Ndertim, Siperfaqe 224 m² Truall, Vila ka 3 Kate dhe Oborr, Kati 1 : siperfaqe 99 m² organizuar ne 2+1, Kati 2 : siperfaqe 115 m² organizuar ne 3+1 dhe Tarrace, Kati 3 : siperfaqe 115 m² organizuar ne 3+1, Oborri me Rrrethim dhe Privatesi, Shitet per arsye emigrimi, Cmimi 220 000 Euro., 329 M2, Property ID : 4151056 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
220.000,00 euro

JEPET ME QERA VILA 3 KATSHE 1500 EUROME SIPERFAQE 550 M2

Me siperfaqe 550 m2Kate 3 banimi dhe bodrum | 550 M2 | 1.500 Euro

Kate 3 banimi dhe bodrumRruga : ne fresk 100 metra mbi restorant freskun Organizohet:•Verande •5 tualet•5 dhoma gjumi • garazhd ,parking dhe oborr •3 holle te medhajaOfrohet:• e mobiluar • me kushte shume te mira • zone e qete dhe lehtesisht e aksesueshme • Kondicioner•Kuzhina e kompletuar me elektroshtepiake Cmimi : 1500 Euro i diskueshem, 550 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/10/2021
1.500,00 euro/muaj

JEPET ME QERA KATI I DYTE I NJE VILE 2+1 SIPERFAQE 120 M2 MYSLYM SHYR

Myslym shyr Me Siperfaqe 120 m2 | 120 M2 | 420 Euro

Organizohet: . Salloni dhe Guzhina te organizuara se bashku• 2 dhoma gjumi. 1 banjo. . 1 Ballkon • Oborr 30 m2 • Hyrje e vacant . KorridorOfrohet: . I mobiluar. Gjendje shume e mire . Zone e qete. • Me pllake Cmimi : 420 euro 1 qera + 1 garanciAN 038, 120 M2, i mobiluar

Botuar më 27/10/2021
420,00 euro/muaj

JEPET ME QERA VILA 3 KATSHE 1800 EUROME SIPERFAQE 565 M2

Rruga : prane qytetit te studentit perball fakulteti te ekonomik, tek terminali i autobuzave | 565 M2 | 1.800 Euro

Organizohet:•Verande • Tarace• 5 tualet• 6 dhoma gjumi • garazhd per 5 makina • Me oborr 420 m2 • 3 holle te medhajaOfrohet:• e mobiluar ose boshe • me kushte shume te mira • Kondicioner• Me panele diellore• Stabilizator • Gjenerator• Kaldaj• Kuzhina e kompletuar me elektroshtepiake Ofrohet:Bosh per BiznesCmimi : 1800 Euro i, 565 M2, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/10/2021
1.800,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE (VILE 2 KATESHE) - NE SPITEN, LEZHE ID: BILLION1062

Spiten, Lezhë | 400 M2 | 180.000 Euro

Ofrojm vilë për shitje në fshatin Spiten (Lezhë), afro 5 km nga supërstrada Milot-Lezhë në të djathtë të rrugës kur shkon nga Tirana për Lezhë. Vila brenda ka dy kate me nga një tualet të madh me përmasa 4 me 4 metra katror. Kati i parë ka kuzhinë, dhomë pritje me oxhak, dhomë fjetje dhe dhomë studio. Kati dytë ka tre dhoma gjumi, një sallon të madh pritje,ballkon me përmasa 11 metra me 5 metra., 400 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Vila ka sistem interneti në çdo kat. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Botuar më 27/10/2021
180.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE NE TIRANE (VILE 3 KATESHE) - NE FARKE ID: BILLION1055

Farke | 500 M2 | 1 Euro

Vila eshte e organizuar ne 2 kate mbi toke dhe nje kat pjeserisht nen toke.Kati perdhe organizohet ne nje garazhd me 2 poste parkimi,1 ambient teknik,1 ambient relaksi,1 lavanderi,1 tualet dhe shkallet e brendeshme qe te cojne ne katin e pare.Kati i 1 organizohet ne 1 korridor,1 sallon me kuzhine te perbashket,1 dhome gjumi,1 tualet,1 ballkonKati 2 organizohet ne 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete., 500 M2, kati -1, totali i kateve 3, 4 banjo, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re, Zona ne te cilen ndodhet te ofron qetesine dhe ajrin e paster. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontakoni! +355692033500

Botuar më 27/10/2021
1,00 euro

VILE PER SHITJE NE RRUGEN FERIT XHAJKO, PRANE ISH RESTORANT DURRESITNE TIRANE (ID 4141014)

Rr.Ferit Xhajko, prane Ish Restorant Durresit, | 262 M2 | 179.000 Euro

Shitet Shtepi Private 2-kateshe, siperfaqe trualli 129 m² dhe siperfaqe ndertimi 133, bosh, 3 tualete me dritare, 2 ballkon, oborr me hapsire per 2 makina, orientimi me diell.Kati i pare eshte i ndare ne dy hyrje 1+1 secila me tualet me dritare(aktualisht te dhena me qera)Kati i dyte organizohet ne nje soxhorno, dy dhoma gjumi, aneks, tualet me dritare, dy ballkone.Shitet 179000 euro., 262 M2, Property ID : 4141014

Botuar më 27/10/2021
179.000,00 euro

KSAMIL

Ksamil | 650 M2 | 550.000 Euro

Hotel ne shitje ne Ksamil. Me siperfaqe trualli 650m2. Eshte e organizuar ne 2 Kate me 165m2 secili. 350m2 jane te organizuara ne 10 dhoma . Hoteli ka leje ndertimi per kat te trete. Ka edhe pishine., 650 M2

Botuar më 26/10/2021
550.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Prane 3 vellezerit Kondi | 228 M2 | 260.000 Euro

Shitet Vle 2 kateshe, e hipotekuar, prane rezidences amerikane, Vila eshte e organizuar dy hyrje ne katin e pare me siperfaqe 114 m2 dhe dy hyrje ne katin e dyte me siperfaqe 114 m2, oborri eshte rreth 480m2, i mbjelle me bime frutore, vila eshte e kompletuar totalisht, 228 M2, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/10/2021
260.000,00 euro
)